Tehlike benim diyenler:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tehlike

Tehlike

Rüyada kendinizi büyük bir tehlike içinde görmek, son zamanlarda ailenize musallat olan talihsizliklerin artik son bulduguna, bundan sonra korkacak bir sey kalmadigina yorumlanir.Rüyada tehlike içinde olduğunu görmek; herşeyinizi kaybedip çok kötü bir duruma düşmeye işarettir
  2. Benim sevgim daha büyük diyenler...

Benim sevgim daha büyük diyenler...

Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başardılar. İkisi de her sabah otobüse bindikleri semtte oturmuyorlardı...
  3. Çocuğum Beni Dinlemiyor Ne Yapmalıyım diyenler için

Çocuğum Beni Dinlemiyor Ne Yapmalıyım diyenler için

Çocuğum Beni Dinlemiyor Çocuğum Söz Dinlemiyor Ne Yapmalıyım 2012 çocuk modası konularımızdan sonra şimdi de çocuk bakımına dair bilgilere yer veriyor ve bu yazımızda çocuğum söz dinlemiyor diyen tüm anne ve babalar için, çocuğum beni dinlemiyor ne yapmalıyım sorusuna cevap veriyoruz Melek'lerim. Çocuğunuza söz dinletme değil çocuğunuzla iletişime geçme amacı taşımalısınız. Bunu...

Sayfayı Paylaş