tek tas pırlantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mancınık tası

Mancınık tası

Rüyada mancinik tasi, bir seyin tebligi için gönderilen adamdir. Kuvvetini denemek için mancinik tasini kaldirdigini gören kimse secaatii ve kuvvetli birisiyle muarazada bulunur. Tasi kaldinrsa o kimseye galip gelir. Tasi kaldirmaktan aciz kalirsa, maglup olur.
  2. Pırlantadan Boks Eldiveni :)

Pırlantadan Boks Eldiveni :)

pırlnta boks eldivenleri modelleri eldiven çeşitleri hakkında bilgiler burda melekler sevgili melekelr pırlantalı bosk eldiveni hiç gördünüzmüü:D:D eşinizin size hediye etmesini beklemeyin ama malumm bokss eldiveniiihahaha
  3. Cartier Tek Taş Pırlantalar 2012

Cartier Tek Taş Pırlantalar 2012

cartier yüzük modelleri 2012 tek taş pırlantalar tek taş yüzükler Evlilik arefesinde ki gelin adayı meleklerimiz için birbirinden şık, göz kamaştırıcı, iç geçirici bir koleksiyonla karşınızdayız :) 1847 yılından itibaren kırmızı kutusu içinde sonsuz aşkın yeminini edenlerin parmaklarını süsleyen Cartier tek taş pırlantalar, 2012 modelleriyle parmağınızın ucunda. Fiyatlar elbette ki ucuz...
  4. bobrek tası

bobrek tası

merhaba bendekı bobrek tası 10x7 mılım olarak soylendı ve 3 sefer kırdırmaya gırdım fılmlerde tasların kırıldıgı soylenıyo bende 7 parca tas doktum.benım asıl sorum tas dokerken cınsel ılıskıye gırılırmı veya gırilırse neler olur tesekkur edıyorum

Sayfayı Paylaş