1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Teke

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dağ keçisinin erkeği, dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder.Rüyada keçinin erkegini görmek, görünüste heybetli, ihtiyar ve ahmak bir kimseye isarettir. Bazen de dini saglam ve sani yüce bir kimseye isarettir

Teke konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek başıma!!

tek başıma!!

-Tek Başıma- Yaşıyorsam eğer şu buruk birkaç satırda kırık kalbim sızlanıyor kırık dökük hayatımda sınıyorsa hayat beni eğer ama karıştı bi kere ruhum ruhsuzluğa alışmış aldatılmaya yitip giden sevinçlerin ardından hep bakmaya şimdi varsın olmasın umutlar kaybolsunlar karanlıkta çünkü kırığım ben şu kırık dökük hayatımda ağlıyorsam hep tek başıma..
  2. Tek kelime...

Tek kelime...

Hani dönecektin.. Saydın mı? Ben saymaları unuttum Yada parmaklarım tükendi bil Göçtüm her göçmen kuşla yüreğime doğru Sana doğru Yoruldum Vuruldum... Av oldum avcılara, her vuruluşta,her düşüşte İştahları köreltti etim her ateşte... Hüzün yağıyor kente.. Bir çocuğun yalnızlığı, Çaresizliği sırılsıklam Islanıyor yokluğun adına ne varsa Yok artık parmak uçlarında dokunuşlar bam teline...
  3. Düm Tek Tek Çalıntımı

Düm Tek Tek Çalıntımı

HADİSE’NİN EUROVİSİON’DA SESLENDİRECEĞİ ‘DÜM TEK TEK’ İSİMLİ PARÇANIN, ÜÇ ŞARKININ KARIŞIMI OLDUĞU ÖNE SÜRÜLDÜ. BESTECİ AKÇIL İSE İDDİALAR İÇİN “SAÇMA” DEDİ Mayıs ayında Moskova’da yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Hadise’nin seslendireceği “Düm Tek Tek” isimli şarkının üç şarkının kolajı olduğu iddia edildi. Taraf gazetesinin Telesiyej köşesindeki...
  4. Hadise - Düm Tek Tek 2009

Hadise - Düm Tek Tek 2009

hadise düm tek tek 01. Düm Tek Tek 02. Deli Oğlan 03. Stir Me Up 04. Aşkkolik 05. A Good Kiss

Sayfayı Paylaş