tekrar selammmmmm

S

Soulfly

Forum Okuru
tekrar selammmmmm
daha öncedende selam vermiştim ama silinmiş o :mad: neyse bende burdayım selam herkese:D:D:D:D

Boşanıp tekrar evlenenler yorumlarınızı bekliyorum ben ne yapmalıyım ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sararmış beyazları tekrar beyazlatma yöntemleri Sararmış beyazları tekrar beyazlatma yöntemleri
Saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz renk, giysilerimizde de vazgeçilmeyen renkler arasın da her zaman olmayı başarmıştır. Genel de beyazlar çamaşır makinesin de yüksek ısıda yıkanır ve lekelerin geçmesi için farklı leke çıkartıcılar ve...
Faydalı Bilgiler 0
Adetten hemen sonra tekrar adet oldum Adetten hemen sonra tekrar adet oldum
mrhaba. Bu ay adet olduktan 5 gün sonra tekrar adet oldum. Kadın doğuma gözüktüm ve hic bir şey çıkmadı. Stres kaynaklı olduğunu söyledi. Daha önce bu şekilde olan var mi
Bilmedikleriniz 3
Sayıları tekrar ediyoruz Sayıları tekrar ediyoruz
Anasınıfı eğitimi alan her çocuk zamanı gelince sayıları öğrenir. Kimisi aile ve sosyal yaşantısında sayıları öğrenip gelir; kimisi okul yaşantısında öğrenmeye başlar. Anasınıfı öğrencilerine sayı kavramı verilirken sayıları köşelere asma, farklı...
Egitim 0
Hamileyken tekrar hamile kalan kadını duyan şok oluyor Hamileyken tekrar hamile kalan kadını duyan şok oluyor
hamileyken hamile kalan kadın, hamileyken tekrar hamile kalan kadın, hamileyken tekrar hamile kalınırmı ile ilgili bilgiler sizlerle... Son günler de İzmir Urla' da yaşanan bir olayı duyanlar kulaklarına inanamıyor çünkü Sevinç Çelik...
Gebelik 0
Boşanıp tekrar evlenenler yorumlarınızı bekliyorum ben ne yapmalıyım ? Boşanıp tekrar evlenenler yorumlarınızı bekliyorum ben ne yapmalıyım ?
merhaba arkadaşlar ben 1.5 yıl önce evlenip boşandım eşim aldattığı için 2 yıl evli kaldık bi arkadaşım aracılığıyla biriyle tanıştım oda evlenip boşanmış 7 yıl evli kalmış çocuğu yok benimde yok tanıştık birbirimizden hoşlandık benimle 1 ay...
Bilmedikleriniz 1