tekrar selammmmmm

S

Soulfly

Forum Okuru
tekrar selammmmmm
daha öncedende selam vermiştim ama silinmiş o :mad: neyse bende burdayım selam herkese:D:D:D:D

Sayıları tekrar ediyoruz hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Test yaptım hamile değilim tekrar test yapayım mı Test yaptım hamile değilim tekrar test yapayım mı
bir önceki konumda sizlere sormustum adet olmadım hamile olabilirmiyim diye test sonucuna göre degilim tekrar denemeye yada kanda baktırmama gerek var mı
Soru-Cevap 3
Dıș gebelikten ameliyat olanlar tekrar hamile kalır mıyım Dıș gebelikten ameliyat olanlar tekrar hamile kalır mıyım
Merhaba ben 10 haziran da dış gebelikten ameliyat oldum sezeryan yaptılar yumurtaligim alınmadı fakat gebelik 3 ay sonra ve dedi ki doktor tekrar dış gebelik olma ihtimali yüksek dedi korkuyorum hamile kalabilirmiyim dış gebelik gevirimiyim...
Soru-Cevap 1
Sararmış beyazları tekrar beyazlatma yöntemleri Sararmış beyazları tekrar beyazlatma yöntemleri
Saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz renk, giysilerimizde de vazgeçilmeyen renkler arasın da her zaman olmayı başarmıştır. Genel de beyazlar çamaşır makinesin de yüksek ısıda yıkanır ve lekelerin geçmesi için farklı leke çıkartıcılar ve...
Faydalı Bilgiler 0
Adetten hemen sonra tekrar adet oldum Adetten hemen sonra tekrar adet oldum
mrhaba. Bu ay adet olduktan 5 gün sonra tekrar adet oldum. Kadın doğuma gözüktüm ve hic bir şey çıkmadı. Stres kaynaklı olduğunu söyledi. Daha önce bu şekilde olan var mi
Bilmedikleriniz 3
Sayıları tekrar ediyoruz Sayıları tekrar ediyoruz
Anasınıfı eğitimi alan her çocuk zamanı gelince sayıları öğrenir. Kimisi aile ve sosyal yaşantısında sayıları öğrenip gelir; kimisi okul yaşantısında öğrenmeye başlar. Anasınıfı öğrencilerine sayı kavramı verilirken sayıları köşelere asma, farklı...
Egitim 0