Tekstil koruma özellikli ilk ütü

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Tekstil koruma özellikli ilk ütü
elekuc0130.jpg
"Yaşam için teknoloji’ üreten Bosch, yeni tekstil koruma özellikli ek tabanlı TDA 8339 buharlı ütüyü kadınların hizmetine sunuyor. En koyu renkli ve hassas kumaşlarda bile mükemmel sonuç alınmasını sağlayan tekstil koruyucu ek taban, ütüleme dolayısıyla oluşan parlamaları ortadan kaldırıyor, ütü işini bir keyif haline getiriyor.

Kadınların en büyük derdi, özellikle siyah kumaşlarda ütü esnasında meydana gelen parlamalar. Yeni Bosch tekstil koruma özellikli ek tabanlı TDA 8339 buharlı ütü bu derde son veriyor. Çıkarılıp takılması çok kolay eşsiz kumaş koruyucu ek taban, en hassas kumaşları bile yüksek ısı ve buharda güvenle ütülemeye olanak sağlıyor.

Birçok başka ütü ilk ısı kademesinde buhar üretmez ve ikinci ısı kademesinde de çok az buhar verirken, kumaş koruyucu özelliğine sahip Bosch TDA 8339, daha fazla buhar sayesinde, daha kısa sürede daha iyi sonuçlar elde edilmesine olanak tanıyor. Tekstil koruyucu ek taban, ütü tabanındaki sıcaklığı güvenli ve kırışıklıklara karşı etkili bir seviyeye çekerek, koyu renkli hassas kumaşların ütüleme sonucu parlamasına engel oluyor.

Bosch TDA 8339 buharlı Ütü Sensixx Comfort özel ek tabanlı ütünün özellikleri:
Buharlı ve kuru ütü yapabilme özelliği
Parlamayı önleyen tekstil koruma özellikli ek taban
300 ml. kapasiteli şeffaf su tankı
Kademesiz ısı ayarı
3 kademeli buhar ayarı
Dakikada sabit buhar verme özelliği
Fazla ısınma emniyeti
Damlama emniyeti
Su püskürtme
Anti kireç sistemi
Soft Touch tutma yeri
Güç 2400 W.
Renk Lavanta
Fiyat 151,25 YTL
 
Üst