televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir

meleklerin sultanı

Yeni Üye
Üye
televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir
az sonra
şu anda 70 milyon bizi izliyor
kısa bir aradan sonra beraberiz
ekranlarımızın başından başından ayrılmayınız
parmakdan sonra

Ce: televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir

kısa bir aradan sonra tekrar beraberiz=)

ben 70 milyon izliyor dedilermi çıldırıyom herk kanal aynı şeyi diyor peki bu 70 milyon napıyor yada kaç tane 70 milyon var:hmm:

az sonra tabikide az sonra diyolar 1 saat sonra veriyolar(abarttım biraz=))

Cevap: televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir

70 milyon izliyor ifadesi fazla klişeleşti gerçekten. Her an her programı o kadar kişinin izlemediğini bile bile bu cümleyi kullanmaktan ne zaman vazgeçecekler acaba?

Cevap: Ce: televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir

gercektende hepsi yada az sonraaa demeleri daha gicik tam bir seyi izliyon reklammmm:D

Cevap: televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir

şooookkk
şşooooOokkk
şooOOkkkkkkk

bilmem kimin bikinisi açıldı
bilmem kimin selüliti varmı
bilmem kim estetik operasyon yaptırdımı

olaaaaYyy
olllaaaayyy
oLaaaYYYY

Kafamı çevirip lise çıkışlarına bakıyorum;15 yaşındaki KADIN ları görüyorum sübyanların koynunda…Kültürüm p.ç olmuş…Göz önündeki sözde sanatçılara bakıyorum,sanat çekecegine k.ç baş çeken kameramanların komedyenliklerine gülüyorum…Veya kurulan magazin mahkemeleri…Oysa şehit veriyor bu ülke!Oysa binlerce ANNEM ağlıyor kardeşlerimin cansız bedenine…Biz ULU TÜRK İNSANI;sanatçıların açılan k.çlrını tartısıyoruz…Gülüyorum.Acıda olsa o 15 yasındaki kaldırım düşeni ögrencileri anlıyorum …yaşına başına bakmadan evimin adresini isteyecek kadar yüreksiz yüreklileri…Bu tarzda Yetiştirmeye devam edin genç kızları bu ülkenin ............ acayip ihtiyacı var.Veya arkadaslık sitelerinde kendilerini üne kavuşmuş sanan yüzlerce insanı yadırgamıyorum,onların tek derdi gerçekle yüzleşememek

Geri