Ten Renginize Göre Ruj Seçimi

T

TİTAN

Forum Okuru
Ten Renginize Göre Ruj Seçimi
tene göre ruj seçimi nasıl olur
rujunuzu ten rengine göre seçinMakyajlı bir kadın gördüğünüzde gayriihtiyari onu incelerken bulursunuz kendinizi değil mi melekler :) Kendinizce yakışmış-yakışmamış yorumları yaparsınız. Kimi göz makyajını abartılı bulur, kimi ruju da kişiye yakıştıramazsınız. Makyajın en gözalıcı noktalarından dudakları belirlemede ruj seçimi çok önemlidir. Bakın ten rengine göre ruj nasıl seçilirmiş ?


ruj-293.jpgEğer Beyaz Tenliyseniz
Cildinize canlılık katmak için pembe,kırmızı ve kahve tonlarını tercih edin.Mesela karamel renginin hoş durmayacağını düşünebilirsiniz.Oysa bu renk hoş durmasının yanında oldukça doğal da durur.Pembe rengi,cildinize canlılık getirirken kırmızı da enerji verir.Çok koyu tonlardan uzak durun.

Eğer Buğday tenli ya da sarışınsanız
Buğday tenli yada sarışınsanız koyu renkler tam size uyacaktır.Metalik renkte pembeler ya da açık kırmızı tonları da oldukça hoş durabilir.

Eğer Esmer Tenliyseniz
Turuncu ve tonlarını ve mor tonlarını kullanabilirsiniz.Cesaret isteyebilir;ama deneyince ne kadar yakıştığını siz de fark edebilirsiniz.Kırmızı ve tonlarını da tercih edebilirsiniz.
 
Üst