Teoman - Resimdeki Gözyaşları

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Resimdeki Gözyaşları
Bir gün belki hayattan, geçmişteki günlerden bir teselli ararsın, bak o zaman resmime. Benden sana son kalan, bir küçük resim şimdi Cevap veremez ama, ağlar yalnızlığına ve işte arta kalan bir küçük resim şimdi.
Koyupta bir başıma bırakıp gittin sen beni

Sen yalnız değilsin Biliyorum nerdesin
Bu çok üzerdi beni
Yaşasaydımda görseydim

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir? Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir?
bugünün saraylısı serhat teoman, bugünün saraylısı oyuncuları, serhat teoman kimdir Sevgili melekler, Bugünün Saraylsı dizisinde Savaş Haznedar rolünü oynayacak olan Serhat Teoman hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...
Reytingli Diziler 0
Teoman - Resimdeki Gözyaşları - TAB (versiyon 1) Teoman - Resimdeki Gözyaşları - TAB (versiyon 1)
Intro E--13-12-13-12-13-12-13------13-12-13-12-13-12-13-15---| B------------------------15----------------------------| G------------------------------------------------------| D------------------------------------------------------|...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 3) Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 3)
Am x 4 G-------5-4-5-4-5-4--------- Am G------5-4-5-4-5-4---------- Dm G------7-5-7-5-7-5---------- B G------9-7-9-7-9-7---------- E Am Birgün belki hayattan Dm Geçmişteki günlerden B Bir teselli...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2) Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2)
resimdeki gözyaşları akor teoman resimdeki gözyaşları akor birgün belki hayattan bir gün belki hayattan bir gün notaları C#m Birgün belki hayattan, F#m Geçmisteki...
Akor-Tab-Nota 0