Teoman - Rüzgar Gülü

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Rüzgar Gülü
Kır evinin verandasında bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım
Dedim, benim kadar yalnızsan

Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan
Bir anıdan kaçıyorsan
Dibe vurduysan
yada hala düşüyorsan
Bir yaz günü Bir yaz günü
Hiç bu kadar üşüdün mü?

Rüzgar gülü Rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Hayalimdeki adsız kadın
Sanki ağzımda tadın
Eminim ki sen de hep kendini aradın
Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda...
Tüm bu garip duygular
Bir tür iç kanama
Dibe vurduysan
yada hala düşüyorsan
Bir yaz günü Bir yaz günü
Hiç bu kadar üşüdün mü?
Rüzgar gülü Rüzgar gülü
Hiç ölümü düşündün mü?

Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir? Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir?
bugünün saraylısı serhat teoman, bugünün saraylısı oyuncuları, serhat teoman kimdir Sevgili melekler, Bugünün Saraylsı dizisinde Savaş Haznedar rolünü oynayacak olan Serhat Teoman hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...
Reytingli Diziler 0
Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim
rüzgar gülü tab teoman rüzgar gülü tab E--------------1-0----------------------| B---------1-----------------------------| G---2---2---3------2-0------------------| x2 D----------------------3--2h3p2h3--2~---|...
Akor-Tab-Nota 1
Teoman - Rüzgar Gülü - AKOR (versiyon 2) Teoman - Rüzgar Gülü - AKOR (versiyon 2)
rüzgar gülü tab rüzgar gülü akor teoman akor notaları teoman notaları Kapo 5 Am F Kır evinin verandasında F C Bir rüzgar gülüne rastladım C...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1)
rüzgar gülü tab teoman rüzgar gülü tab E--------------1-0----------------------| B---------1-----------------------------| G---2---2---3------2-0------------------| x2 D----------------------3--2h3p2h3--2~---|...
Akor-Tab-Nota 0