Teoman - Senden Önce Senden Sonra

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Senden Önce Senden Sonra
Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime
Yalnızım uçurum kıyısında

Hayat ve ölüm arasında Tüm hayatım akıp geçiyor
Ayaklarımın altında
Daha kaç vücut gerekli
Benim seni unutmama
Senden önce senden sonra(x2)
Bu çığlık çığlığa dalgalar

Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime
Yalnızım uçurum kıyısında
Hayat ve ölüm arasında
Tüm hayatım akıp geçiyor
Ayaklarımın altında
Daha kaç vücut gerekli
Benim seni unutmama
[x2]
Senden önce senden sonra
Daha kaç vücut gerek bana
Benim seni unutmama

Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 6) Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 6)
Em Bu çığlık çığlığa dalgalar D Ve hüzünlü güzel martılar Em Rüzgara çarpıp çarpıp gelip Bm Doluyorlar kalbime Em...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 5) Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 5)
Am Bu çığlık çığlığa dalgalar G ve hüzünlü güzel martılar Am Rüzgara çarpıp çarpıp G gelip doluyorlar kalbime Am Yalnızım uçurum kıyısında G Hayat ve...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2) Teoman Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2) Teoman
Am Bu çığlık çığlığa dalgalar G ve hüzünlü güzel martılar Am Rüzgara çarpıp çarpıp G gelip doluyorlar kalbime Am Yalnızım uçurum kıyısında G Hayat ve ölüm...
Akor-Tab-Nota 1
Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2) Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2)
teoman senden önce senden sonra akor önce sonra akor tab notaları Am Bu çığlık çığlığa dalgalar G ve hüzünlü güzel martılar Am Rüzgara çarpıp çarpıp G gelip...
Akor-Tab-Nota 0