Teoman - Sevdim Seni Bir Kere

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Sevdim Seni Bir Kere
Sevdim seni bir kere Başkasını sevemem Deli diyorlar bana
Desinler değişemem

Desinler değişemem Daha yolun başındasın
Değişirsin diyorlar
Oysa sana çıkıyor
Bildiğim bütün yollar
Sevgi anlaşmak değildir
Nedensiz de sevilir

Bazen küçük bir an için Ömür bile verilir

Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 1) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Teoman - Sevdim Seni - AKOR Teoman - Sevdim Seni - AKOR
Am Sevdim seni bir kere baskasini sevemem Dm Deli diyorlar bana desinler degisemem Am E Am Desinler degisemem desinler degisemem Am Dm...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 3) Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 3)
Orjinal ton için gitarın tellerini bir ton kalınlaştırın. Eb Ab Db Gb Bb Eb Dm...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 2) Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 2)
sevgi anlaşmak değildir akor teoman sevgi anlaşmak değildir teoman akor nedensizde sevilir tab Cm G Sevdim seni bir kere baskasini sevemem Bb F...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 1) Teoman - Sevdim Seni - AKOR (versiyon 1)
sevgi anlaşmak değildir akor sevgi anlaşmak değildir nedensizde sevilir notaları teoman akor nedensizde sevilir sevdim seni bir kere notaları Am Sevdim seni bir kere baskasini sevemem...
Akor-Tab-Nota 0