Teoman - Yarından Bana Ne

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Yarından Bana Ne
Bu akşamüstü yine ben otururken penceremde Yorgun gün sırtımda Sağda solda insanlar görüyorum
Hepsi birden koşuyorlar mutlu yarına

Birkaç gün evvel olsaydı Ben de koşardım onlarla
Bugün ben kaybettim
Benim için yarın olan tek sevgim,kime ne?
Şimdi ben gülüyorum
Herşey tatsız ve anlamsız bugün artık
Yarından bana ne

Bundan sonra tek başıma ben Ne yaparım, nereye giderim boş umutlarla?
Bir kenarda durup herkesten yardım mı
Beklesem gözümde yaşlarla?
Hergün uğraş, hergün kaybet
Bak olmuyor, aldanma!

Teoman - Yarın Olmaz hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir? Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir?
bugünün saraylısı serhat teoman, bugünün saraylısı oyuncuları, serhat teoman kimdir Sevgili melekler, Bugünün Saraylsı dizisinde Savaş Haznedar rolünü oynayacak olan Serhat Teoman hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...
Reytingli Diziler 0
Şarkıcı Teoman Baba Oluyor! Şarkıcı Teoman Baba Oluyor!
teoman haberleri teoman baba mı oluyor Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Teoman baba oluyor. Aralık ayında fotoğrafçı Ayşe Kaya ile nikâh masasına oturan ünlü rockçının eşinin üç aylık hamile olduğu öğrenildi. Teoman...
Magazin 0
Teoman - Yarından Bana Ne - AKOR (versiyon 1) Teoman - Yarından Bana Ne - AKOR (versiyon 1)
bu aksam üstü yine ben otururken penceremde c-am-dm-c yorgun gün sırtımda f fmaj7 sagda solda insanlar görüyorum dm Bb-f hepsi birden...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Yarın Olmaz Teoman - Yarın Olmaz
Bir anda Yok olur anılarım Gözlerim kapanırsa Azalır umutlarım Bir anda Sisler rıhtımında Bekle der gölgeler Gün battığında Ama ben uyandım Sağa sola baktım Doğrular içinde Yalana inandım Yarın olmaz
S-T Harfli Şarkılar 0