Ter Lekesini Kolayca Çıkarmanın Yolu Aspirin meleklerim

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ter Lekesini Kolayca Çıkarmanın Yolu Aspirin meleklerim
ter lekesi
ter lekesi nasıl çıkar
ter lekesi çıkarma
Sevgili melekler, bazı insanlar diğerlerine oranla daha fazla terlerler. Özellikle toplum içinde kişiyi hayli zora sokan bu durum karşısında kimi zaman tişörtlerde ve gömleklerde lekeler oluşur. Eğer bu lekelerin çıkmamasından şikayetçiyseniz, hemen makalemizi okuyun ve bu bilgiyi aklınızın bir köşesine not edin..ter_lekesi-6e.jpg


Yapmanız gereken şey iki aspirini güzelce ezin toz haline getirin toz haline gelen aspirinleri yarım bardak ılık su içerisine koyun iyice karıştırın suyun içerisinde tamamen aspirinin erimesini sağlayın. Giysilerinizdeki ter lekeleri bulunan kısımlarını yaklaşık 2 yada 3 saat bu suyun içerisinde bekletin .Daha sonra giysinizi herzamanki gibi yıkayın makinede yıkanabilir bir giysi ise bu makinenizde yıkıyabilirsiniz. Aspirin lekeleri çıkartıyor bizzat denedim bebişlerim.
 
Vallahi artık her evde bulunan kosla cosla diye mi yazılıyordu her ne ise bu var bunu kullanıyorum ben özellikle beyazlarda eğer koltuk altında ter lekesi oluşmuş ise yıkamadan önce bölgeyi nemlendiriyorum hatta bimraz su tutuyorum daha sonra bu kosladan üzerine bir miktar tutup beş dakika belekletip sonra yıkamadan geçiriyorum pek iz hakmıyor ama aspirin daha ucuz bir yöntem ter lekesi için deneyeceğim bitanem.
 
Geri
Üst