1. Misafir

Misafir Forum Okuru

terk eden

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

terk eden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihan - Terk-i Diyar

Nihan - Terk-i Diyar

Ağır ağır çektim perdeleri Çekmeceye gizledim çocuksu sevinçleri Büyüdüm sanki harcadım yılları Umduğumdan olgun yaşadım ayrılığı Beyaz örtüler örttüm eşyaların üstüne Kapadım kapıları Topladım anıları döktüm denizlere Yar terki diyar yollarında şimdi kalbim Tuzla buz oldum; incindim,örselendim Elimde tek kalan darmadağın ümitlerim Başardın en sonunda oldu bak istediğin Yaralı...
  2. Beni terk edip gidene

Beni terk edip gidene

terk edip gidende sen zalim terkedip gidene terk edip gidende sen terkedip giden de zalim Beni terk edip gittin sen adını zalim koydum hem geldin girdin hayatıma önce alt üst ettin hayatımı duygularımı parçaladın sonrada arkana bile bakmadan bir hoşça kal demeden gittin zalim sen de bittin artık sende gittin kalbim parçalandı zalim yıkıldım ben nelere vardım senle açlığa senle yokluğa sen le...
  3. aşk' ka ve terk 'e dair

aşk' ka ve terk 'e dair

Bazen öyle bir ilişkiye tutulursunuz ki, ne sevebilir, ne terk edebilirsiniz..Kör kütük bağlanmışsınızdır aslında... En güzel yıllarınızın, acı tatlı hatıralarınızın ortağıdır; iç çekişmelerinizin müsebbibi, yazılarınızın ilhamı, sohbetlerinizin konusudur. Göz yaşlarınız da, bilinçaltınızda, kahkahanızdadır. Korkunca sak...landığınız bir sığınak, coşunca öptüğünüz bir bayrak... Sevdanız...

Sayfayı Paylaş