terlik yapımı çok pratik bakın bi =)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 Pratik yolla cildinize bakım yapın

20 Pratik yolla cildinize bakım yapın

Sevgili Meleklerim canlı ve parlak cilde sahip olmak hiçte zor değil ancak biraz emek harcamamız gerek ister. Sizinde mükemmel bir cildiniz olmasını istiyorsanız bu 20 öneriyi dikkate almalısınız :tik: 1-Genel yüz temizliğinde kullanılan maskelerden peeling etkisen sahip olanlar, bu sayede ölü hücreleri ortadan kaldırarak, derinlemesine temizlik sağlıyor. 2- Yüzünüzü tazikli su ile yıkayın....
  2. Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :(

Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :(

Arkadaşlar 1buçuk senelik erkek arkadaşımla aktif cinsel yaşamımız var.ve geri çekilme yöntemi ile ilişkiye giriyoruz.geçen ay 23 mayısta adet görmüştüm.ancak bugün ayın 24ü ve ben hala görmedim.sadece dün şiddetli bir ağrı oldu karnımda.adet sancısına çok benzemiyodu.birde geçen hafta sonu ve bu cumartesi üniversite sınavlarım var.çok stresli geçiyor hedeflerim büyük olduğu için.stresten...
  3. Saç Bakımı ve Güzelliği İçin Çok Pratik Tüyolar!

Saç Bakımı ve Güzelliği İçin Çok Pratik Tüyolar!

saç bakımı, saç güzelliği, saç bakımı için püf noktaları Sevgili melekler, saç bakımı ve güzelliği için her kadının bilmesi gereken pratik bilgileri bu başlık altına topladık. Saçınıza nasıl bakım yapmalısınız, hangi hareketlerden kaçınmalısınız, saçlarınızı nasıl güzel şekle sokabilirsiniz, tüm bu soruların cevapları için hepinizi makalemize bekliyoruz... Tel tokaların daha sıkı...

Sayfayı Paylaş