Termikel Ankastre 2007 serisi

Termikel Ankastre 2007 serisi
termikel ankastre termikel şikayet ankastre forum şikayet nasıl bir marka
Termikel Ankastre 2007 serisi
Elli yılı aşkın bir süredir, beyaz eşya üreticisi olarak Türkiye’ye ve dünyaya pek çok ürün sunan Termikel, yarım asrı aşan beyaz eşya birikimini ve güvenini yeni ankastre serisi ile şimdi de modern mutfaklara taşıyor.

Termikel, fırınlardan ocaklara, buzdolaplarından bulaşık makinelerine, buharlı fırınlarından mikrodalga fırına kadar modern bir mutfakta ihtiyaç duyulan tüm ankastre ürünleri 100’ü aşkın seçenekle tüketicilerine sunuyor.

Türkiye’nin ilk camlı elektrik fırın üretimi gibi pek çok ilke imza atan Termikel, sahip olduğu birikimi ve “yüksek kalite, güvenilir teknoloji” ilkesine dayanarak ürettiği milyonlarca ürünü ile tüketicilerinin haklı beğenisini kazanıyor.

Sektörünün öncü firmalarından olan Termikel bugün, solo ve ankastre model elektrik, LPG ve doğalgaz ile çalışan her türlü fırını Termikel güvencesiyle üretiyor. Türkiye’de ve Almanya’daki üretim tesisleri ile kaliteyi İngiltere’den Kuzey Afrika’ya, Almanya’dan Hindistan’a kadar 30’dan fazla ülkeye ihraç ediyor.

Tasarımdan ürün geliştirmeye kadar tüm aşamaları uzman Türk mühendisler tarafından gerçekleştirilen Termikel ürünleri, dünya çapında kanıtlanmış kalitesinin yanı sıra şık görünümleri ile de göz kamaştırıyor.
 
Üst