Tesettürde yeni moda simli ve parlak şallar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tesettürde yeni moda simli ve parlak şallar
simli şal modelleri, parlak şal modelleri, tesettür şal modelleri, yeni moda şal modelleri, simli şal bağlama modelleri

Tesettür pratik eşarp modelleri olarak son zamanlar da kapalı bayanların birçoğu simli ve parlak şal takmayı tercih ediyorlar.

Simli şal modelleri farklı renklerden oluşuyor. Her türlü kıyafetleriniz ile kolaylıkla kombin yapabileceğiniz bu şık şal modelleri özellikle genç bayanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor.

2017 tesettür modasın da başlayan simli ve parlak şal modelleri önümüzde ki 2018 yılında daha çok yerini alarak eşarp modelleri arasın da trend bir parça olmanın garantisini şimdiden yaşıyor.

Tesettürlü bayanlar için oldukça pratik bir kullanım olanağı sunan simli şal modellerini farklı şekiller de bağlayabiliyorsunuz.

Sizler için en son tesettür moda trendleri arasın da yerini alan bu güzel şal modellerini ve bağlama stillerini paylaşıyoruz.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg

Evet tesettür modasında şu sıralar simli şallar moda. Günümüz tesettürlüleri maşallah modayı iyi takip ediyor. Ben her zaman sadelikten yanayım. Fazla abartıyı sevmiyorum . Gün içinde de böyle simli şalları kullanmayı da uygun görmüyorum çok fazla dikkat çekiyor . Tercih edecekler için şık tasarımlar paylaşım için teşekkür ederiz

Geri