1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Test

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyasında test çözen kimse geçici bir sıkıntı alır.

Test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. test

test

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
  2. ilginç testler

ilginç testler

ilginç testler kokoloji testleri meslek bulma testi Face Memory Test Skills like memory are the first to go when we're tired. This test assesses your ability to remember how long ago something happened - your 'temporal' memory. If you're tired you won't be as good at remembering when you saw or did something. The test is in three parts and we suggest you take a five minute break in between...
  3. şaşırtan test

şaşırtan test

şaşırtan testler şaşırtıcı testler kızlar nekadar inandırıcı bilemem sadece 2,3 dakikanızı ayırıp bakabılırsınız.ben denedim uyduu bana;)yorumlarınızı yazarsınızyupis Şimdi bu oyunu ciddiye al ve oyun bozanlık sakın yapmaa!!!![Anlaştık mı??] biliyorum biraz sacma ama güzel ben acayip şaşkınlık içerisinde kaldım........ Oyunun sonunda güleceksin tabi,eğer oyun bozanlık yapmazsann.........
  4. Hamilemiyim Test

Hamilemiyim Test

Hamilemiyim test yaptırdım sonuç negatif yada pozitif diyenler. Test yaptıranlar yorumlarınızı buradan paylaşabilir ve sorularınızı buradan sorabilirsiniz.
  5. ovulasyon testleri

ovulasyon testleri

kızlar 2 gün üstüste ovulasyon testi pozitif çıktı. ne zaman eşimle birlikte olmam gerek.

Sayfayı Paylaş