testereyle kafa kesti

göknur

göknur

Yeni Üye
Üye
testereyle kafa kesti
kafa kesen insanlar kafa kesen kadın kesenler insan kafası kesenler
İstanbul Çağlayan'da 33 yaşındaki Mürsel S., parasını ödemediği gerekçesiyle tartıştığı patronunu, boynunu testereyle keserek öldürdü.

Çağlayan'da bulunan 44 yaşındaki Ömer Kayış'a ait döşemeci dükkanında çalışan 33 yaşındaki Mürsel S., alacağı olan 3 bin YTL'yi ödemediği gerekçesiyle patronuyla tartıştı.

TESTEREYLE KAFASINI KESTİ
Tartışmanın büyümesi üzerine dükkanda bulduğu testereyle Ömer Kayış'a saldıran Mürsel S., ensesinden başlayarak patronunun boynunu kesti. Ömer Kayış, boynunun kopması sonucu feci şekilde hayatını kaybederken, Mürsel S. testereyi olay yerinde bırakarak kaçtı.

KAFASI KOPMUŞ BİR HALDE DIŞARI ÇIKTI
Mürsel S., Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin sıkı takibi sonucu olaydan kısa süre sonra yakalandı. Asayiş Büro'ya götürülen Mürsel S., "Burada adalet yok" diye bağırdı.

Görgü şahidi küçük bir çocuk ise, "Adam kafası kopmuş vaziyette dışarıya çıktı. Arabaya yaslandı. Daha sonra yere düştü. Çevreden yetişenler adamın kafasını tuttular. Sonra adam öldü" dedi.
 
UzakMavi

UzakMavi

Yeni Üye
Üye
Cevap: testereyle kafa kesti

bu insanlar nekdr vahşileşmiler ya hayvanlar
psıkolojık bozuk resmen bunlar
 
TÜLSÜ35

TÜLSÜ35

Yeni Üye
Üye
Cevap: testereyle kafa kesti

inanamıyorum ya neler oluyor bu insanlara bir canı almak bu kadar kolay mı hemde vahşice aman yarabbi ne günlere kaldık ALLAH hepimizi korusun
 
nisan

nisan

Yeni Üye
Üye
Cevap: testereyle kafa kesti

hayret para icin resmen gözü dönüyor bazi akil hastalarinn,allah yardimcimiz olsun
 
Üst