1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.090
    Ödül Puanları:
    113

Tezgah

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İş tezgahı kazanca, dükkan yahut mağaza tezgahı ticari işlemlere; Tezgah bazen kardınmaya yahuk kandırılmaya delalet eder.Rüyada tezgah görmek, ortaklariniz veya is arkadaslariniz veya ailenizle aranizda bazi anlasmazliklarin bulunduguna ve fakat sizin zekaniz sayesinde bunlarin hepsini çözmek ve içinden çikmak kudretinde oldugunuza ve bu yüzden sikilmamaniza isarettir

Tezgah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tezgah yüzeyi:

Tezgah yüzeyi:

Tezgah yüzeyi: Tezgah yüzeyi küçük mutfaklar için 335 cm., büyük mutfaklar için ise 500 cm. olarak hesaplanmalıdır. Tezgah 40 cm. derinliğe sahip olmalıdır. Tezgah üstü ile mutfak dolapları arasında 38 cm.-45 cm. boşluk bırakılmalıdır.
  2. Dokuma tezgahının tarihçesi

Dokuma tezgahının tarihçesi

dokuma tezgahı tarihçesi dokuma tezgahı çeşitleri nasıl çalışır nasıl yapılır El emeği göz nuru örgü dikiş nakış malzemelerimiz vardır elbet evlerimizde çeyizlerimizde.Ne kadar modernleşen teknoloji bizlere onları yavaştan unutturmaya başladıysa da yerleri ayrıdır elbet.Gelin dokuma tezgahlarına dair nostalji yapalım.. Dokuma tezgâhı, en eski buluşlardan biridir. Kazılardan anlaşıldığına...
  3. Modern Mutfaklara Cam Tezgahlar

Modern Mutfaklara Cam Tezgahlar

Cam tezgah örnekleri Mutfak tezgahı modelleri Bu yıl country çok moda olsada bana hitap etmiyor o stil. Ben modern sitili daha çok beğeniyorum. Kendi mutfağımıda modern mutfak modelleri arasından seçmiştim. Tezgahımı da cimstone yaptırdım. Ama bu cam tezgahları da çok beğendim. Bİr daha mutfak yaptırmam gerekirse cam tezgah düşünebilirim.
  4. Banyo için ahşap tezgah

Banyo için ahşap tezgah

banyo mobilyası banyo tezgahı Banyo dekorasyonu yaptıracaksanız ve farklılık istiyorsanız bu ahşap banyo tezgahı aklınızda bulunsun.
  5. Mutfak Tezgahları  Modelleri

Mutfak Tezgahları Modelleri

Modern Mutfak Tezgahları 2014 Mutfak Tezgahları Değişik Mutfak Tezgahları Mutfak dekorasyonunuzdaki değişimde bu sene tezgahlarınızda yenilik arayışı içinde iseniz sizler için aşağıya eklemiş olduğum modellere göz atabilirsiniz. Farklı görünümler yakalamanıza yardımcı olacak olan tezgah modelleri arasında bulunan çelik mutfak tezgahları, cam görünümlü mutfak tezgahları, mermer görünümlü...

Sayfayı Paylaş