1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Tik + Alüminyum

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Tik + Alüminyum
  Tik ağacı, dayanıklılığı ve kalitesi sayesinde her zaman bahçe mobilyaları üreten firmaların ilk tercihi olmuştur. Ağacın yeni tasarımlarda, değişik malzemelerle birlikte kullanılması hem mobilyaların estetiğini arttırmış, hem de kullanıldıkları mekanlara renk katmıştır. Bu nedenle üretilen her yeni tasarım büyük beğeni toplamıştır. Bu ağaçla en çok uyum sağlayan malzeme, alüminyumdur. Alüminyum okside olmadığı için uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca hava şartlarına da dayanıklı olduğunu araştırmalar sonucu kanıtlayan malzeme, tüm bu uygun koşulları sayesinde tik ağacı ile rahatlıkla kullanılır. Alüminyum oldukça hafif bir malzemedir. Bu nedenle bahçe mobilyası grubunda tik ağacı ile birlikte üretildiğinde tercih edilir. Alüminyum vücutlu tik oturma ve sırt tabanlı sandalye ve kollu koltuklar hem şık ve estetik görünümleri hem de kaliteleri ile dikkat çekerler. Ayrıca bu ürün grubunda yer alan pozisyon ayarlı koltuk ve şezlonglarda kullanılan gaz pistonu, kullanıcı için büyük kolaylık sağlar. Patentli olan bu mekanizma sayesinde kullanıcı yerinden kalkmadan şezlongun ya da koltuğun pozisyonunu istediği biçimde ayarlayabilir. Milenyum bahçelerine yakışan bu ürün grubu; görünümü, kalitesi ve kullanım kolaylıklarıyla büyük beğeni toplamaktadır.
   
Tik + Alüminyum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Alüminyum kaplar

  Alüminyum kaplar

  Alüminyum kapların kararmasını, önlemek için kaplarınızı su ve bolca sirke koyarak kaynatın. Hepsi pırıl pırıl olacaktır. Bakır tencerelerinizi ve bu malzemeden yapılan diğer tüm eşyalarınızı da, kaya tuzu ve sirke ile silerek ilk günkü ışıltısına kavuşturabilirsiniz.
 2. Alüminyum

  Alüminyum

  Bu metal, kaderine boyun eğmiş bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer metal kirli ise karşınıza birtakım beklenmedik sorunlar çıkacak demektir.Rüyada alüminyum madeninden yapilmis her hangi bir esya görmek, aile hayatinin düzgün ve sakin geçecegine delalet eder.
 3. Alüminyum folyo ile yetenekler

  Alüminyum folyo ile yetenekler

  alüminyum folyo resimleri İŞTE GERCEK YETENEKLER HAYAL GÜÇLERİ NELER YAPIYOR YARATICILIK SINIR TANIMIYOR MELEKLER............ DURR DAHA BİTMEDİ !!!!!!!!!!!!!!!!! Reduced: 50% of original size [ 1024 x 768 ] - Click to view full image Reduced: 50% of original size [ 1024 x 768 ] - Click to view full image Reduced: 50% of original size [ 1024 x 768 ] -...
 4. Bulaşık Ovan Alüminyum Folyo

  Bulaşık Ovan Alüminyum Folyo

  mucide hanımlardan güzel bir icat bulaşık ovan alüminyum folyo süper fikirmiş :) http://www.youtube.com/watch?v=9ORBW4fccS8

Sayfayı Paylaş