1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
  2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tikky atasözleri

:haha::haha: emeğne sağlık canım:)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tikky atasözleri
    sagol canım benimmmm

tikky atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tikky Yarışmada

Tikky Yarışmada

+evet ... isimLi yarışmamıza hoşgeLdiniz ismniz nedir? -ismeam burju ama arkıLaer araLarında pötürcükq dioLearrrr +yarışmaya nerden katıLıyosunuz? -yaeaa nerden katıLcam gerizeKaLı nişandataşında tabeeeee +aiLenizden kimLerLe geLdiniz peki -neaa aiLesiii yehaaa bis bütün team geLdiq böLeeeaa (arkadan 5-6 kişinin aLkış ve çığLıkLar attı duyuLur) ve yarışma başLadı... +istiklal...
  2. TikkyLer Cennemde

TikkyLer Cennemde

Tikkyler cehenneme düşerse -ortam yanıyo dostum kop gel bekliyorum bye - converse'lerim erimeye basladi. +sende timberland'lerini giyseydin!!! -ay tırnaam yandııa -zibani bey şimdia bir ben bu kıyafetinizi hiç beğenmedim, bi daa bu ortama biran önca bi kılıma istiyoruum ona göra! -pazardan mı bulmuş o kazanıa?! -ayyy berktuğrulcannnnn çok tearladiiiimmm kilma yok mu burdea......
  3. Tikky ler cehennemlik olursa..

Tikky ler cehennemlik olursa..

ortam yanıyo dostum kop gel bekliyorum bye. - converse'lerim erimeye basladi. - sende timberland'lerini giyseydin!!! ay tırnaam yandııa zibani bey şimdia bir ben bu kıyafetinizi hiç beğenmedim, bi daa bu ortama biran önca bi kılıma istiyoruum ona göra! pazardan mı bulmuş o kazanıa?! ayyy berktuğrulcannnnn çok tearladiiiimmm kilma yok mu burdea... abi ortam kızıl farklı bi dünya tavsiye...
  4. Kızılderili Atasözü

Kızılderili Atasözü

kızılderili atasözü küçümsemek ile ilgili atasözleri küçümsemek ile ilgili sözler küçümseme sözleri meleklerle atasözleri ''Bildiklerini anlat, ama aklı vermeye kalkma, anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma. Sessiz kalmak, bir şey bilmediğin anlamına gelmez, çok konuşmakta çok ş ey bildiğini göstermez. Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık,...
  5. Forum Atasözleri...

Forum Atasözleri...

Vay bee :D Artik forumculara özel atasözleri bile yapilmis meleklerim :laugh::laugh::laugh::laugh: Bana avatarını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Üyeye bela gelmez admin kızmadıkça Admin sinirlenmez üye azmadıkça.... Admin üyenin halinden anlamaz Admine üye banlamak kolay gelir Çoklu moderasyon yap, denize at super moderatör deyip geçme, onunda kalbi var Ayağını, üyelik...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş