1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tıklıyorum ingilizce yazıyor ne yapıcam ya ben

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: ingilizce
    ne demek istediğini birde güzelce anlatsam tam olacak sulecim.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    evet şulecim tıklıyon ama nereye tıklıyorsun bende anlamadım:)

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

İngilizce yazan yeri not alıp bize bildirebilirsiniz, çevirisini size söyleriz isterseniz.

5. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ingilizce kusura bakmayin mesajlarinizi yeni okudum tamam kopya yapar gonderirim ilginiz icin tesekkur ederim.

tıklıyorum ingilizce yazıyor ne yapıcam ya ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar internette en fazla neyi tıklıyor?

Kadınlar internette en fazla neyi tıklıyor?

İnternet ziyaretçisi kadınlar neyi 'tık'lıyorAraştırmada, en fazla ''Manken gibi bir vücuda nasıl sahip olunur?'' bölümünün tıklandığı belirlendi. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (TEKAM) Müdürü Prof. Dr. Muammer Kaya'nın internetteki kadın ve moda sitelerini ziyaret eden kadınların, bedava sunulan pratik kişisel bakım bilgileriyle ilgilenip...
  2. Ne Yapıcamı Hiç Bilmiyorum .s

Ne Yapıcamı Hiç Bilmiyorum .s

lezbiyen hikaye Dün gece tesadüf sonucu 2 senelik ev ardaşımın lezbiyen olduğunu öğrendim.Ne yapıcam hiç bilmiyorum .s Çok şaşkınımm.. Lütfen bana bi akıl verin ?
  3. ben ne yapıcam yaa..  halen şoktayım:(

ben ne yapıcam yaa.. halen şoktayım:(

SLM KIZLAR DÜN NİŞANLIMLA YEMEĞE GİTTİK. DÖNÜŞTE DE ONLARA ÇAY İÇMEYE GİTTİK. EVDE KAYINVALİDEM KAYINBABAM VE GÖRÜMCEMİN 6 YASINDAKİ KIZI VARDI. BİARA NİŞANLIMLA MUTFAĞA SİGARA İÇMEYE GEÇTİK. NİŞANLIM OFF ÇOK YEMİŞİM DEDİ ÖNCE GENİRDİ SONRA OSSURDU. NAPIYOSUN SEN BEEE DEDİM NAPIYIM AŞKIM ÇOK YEMİŞİM DEDİ. BEN Bİ TUVALETE GİDİYİM DEDİ GİTTİ.AĞLAMAYA BAŞLADIM BENİM YANIMDA BÖYLE BİŞEYİ NASIL...
  4. Göbeğimi eritmek istiyorum ne yapıcam

Göbeğimi eritmek istiyorum ne yapıcam

Göbeğinizden Kurtulmanın Yolları göbekten kurtulmanın yolları göbekten kurtulmak göbekten kurtulmak için Aslında göbek problemi kulaktan dolma diyet ve egzersiz yöntemleriyle çözümlenemeyecek kadar önemli bir sorun melekler. Bu konuda uzman önerileri doğrultusunda hareket etmek ve sabır göstermek sıkı ve düz bir karna sahip olmanın tek şartı ne yazık ki. Bakın bu konuda uzmanların...
  5. Eyvah sistit oldum ne yapıcam?

Eyvah sistit oldum ne yapıcam?

Sistit idrar kesesi (mesane) nin iltihaplanmasıdır. İdrar yolları ve üreme sisteminde en sık görülen hastalıklardan biridir. Zamanında tedavi edilmezse hastalık böbrekleri de etkileyecek biçimde yayılabilir ve mesane ve böbreklerde kalıcı hasarlar oluşturabilir. Nedenleri: Normal de bakteriler üreme organları ve anüs bölgesinde yaşamaktadırlar. Bazen bu bakteriler alt idrar yollarını...

Sayfayı Paylaş