Tilaks Çayı

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Tilaks Çayı
ben funda merhaba arkadaslar ben tilaks cayini nerdeyse 6 aydir kullaniyorum kabizlik sorunum vardi simdi rahatim ama icmezsem tekrar kabiz oluyorum onun icin gunde iki defa olmazsa bile bir kere mutlaka iciyorum cok rahatlatiyor gazi gideriyor ulben memnununm he nerden alinacagina gelince ben aktardan aliyorum ama her aktarda da bulunmuyor arastirmak gerekiyo

E

ecerella

Forum Okuru
Merhaba arkadaşlar bu çayı bana eczadeki bir arkadaşım önerdi ve aldım kullandım. İlk günden beri etkisi şaşırtıcı durunmda genelde 1-2 kez kullanımı oluyor gün içerisinde. Ben 1 kez kullanmayı tercih ettim sinemaki otunun yan etkileri olabilir diye düşündüğümden. Hemen içer içmez bir etkisi yok. Fakat akşam içmenizi öneriyorum gün içerisinde oldukça metabolizmanız iyi öalışacaktır. Yemek yedikten sonra etkisini daha iyi hissediyorsunuz.

?

...

Forum Okuru
Arkadaşlar bu çayı bende aldım baya araştırdım evet çok güzel etkileri var fakat araştırmalarımın sonucunda belli bi süre kullandıktan sonra sindirime yardımcı olan villus bağırsaklardaki dokulara hasar veriyor ve Bağırsakların düzgün çalışmasına zamanla zarar verir ve tembelleşmesine yol açıyormuş.

R

Rumeys0

Forum Okuru
Merhaba ben kilo vermek icin almamistim benim kabizlik sorunum vardi kullanmaya basladiktan sonra hemen etki etti ve tuvalete rahat cikmaya basladim hazimsizlik ve kabizlik icin arastiran varsa ise yariyor

Çubuk tarçın kaç kez kullanılır faydaları nelerdir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Rezene çayının faydaları nelerdir ? Rezene çayının faydaları nelerdir ?
Rezene, içi boş gövdeli ve sarı çiçekler içeren, uzun boylu bir bitkidir. Başlangıçta Akdenize özgü, tüm dünyada yetişmekte ve yüzyıllar boyunca şifalı bir bitki olarak kullanılmıştır . Rezene tohumları kurutulabilir ve güçlü kokulu bir...
Tüm Sağlık Konuları 1
Tarçının sağlığa faydaları nelerdir ? Tarçının sağlığa faydaları nelerdir ?
Tarçın , dünyada en çok tıbbi olarak kullanılan güçlü bir baharattır. Tarçın, tarçın ağacının dalları keslerek yapılır. Daha sonra iç kabuk özütlenir ve odunsu kısımlar çıkarılır.Kuruduğunda, tarçın çubukları olarak adlandırılan...
Tüm Sağlık Konuları 3
Zerdeçal çayı nasıl yapılır ? Zerdeçalın faydaları nelerdir? Zerdeçal çayı nasıl yapılır ? Zerdeçalın faydaları nelerdir?
Zerdeçal binlerce yıldır tıbbi, antioksidan ve antienflamatuar özellikleri için kullanılmıştır. Zerdeçal çayı, zerdeçal tüketmenin popüler bir şeklidir. Benzersiz ama hoş bir lezzeti vardır. Zerdeçal çayının kuvvetli anti-inflamatuar...
Alternatif Tıp 1
Kısırlık için hayıt otu faydaları ve kullanımı Kısırlık için hayıt otu faydaları ve kullanımı
Kısırlığa oldukça iyi gelen ve birçok faydası bulunan hayıt otu hakkın da merak ettiğiniz bilgileri sizlere bu konumuz da paylaşıyoruz. Öncelikle hayıt otunun ne gibi faydaları var bunlara değinelim; Hayıt...
Alternatif Tıp 1
Çubuk tarçın kaç kez kullanılır faydaları nelerdir? Çubuk tarçın kaç kez kullanılır faydaları nelerdir?
tarçının faydaları, çubuk tarçının faydaları, çubuk tarçın kaç kez kullanılır Baharatlar sadece sofralarımızın vazgeçilmezi değil birçok hastalığın da tedavisin de kullanılmaktadır.Ben şahsen baharatsız bir hayat düşünemiyorum bizim...
Alternatif Tıp 2