toka ve tac konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toka

Toka

Bekarlar için evlilik veya nişandır. Evliler için anlaşmadır.
  2. Kız çocukları için takı ve toka modelleri

Kız çocukları için takı ve toka modelleri

kız çocuk takıları çocuklar için takılar çocuklar için takı takı modelleri çocuk küpe modelleri Şirin kızınızın güzelliğini, onlara göre olan bu takı ve toka modelleriyle tamamlayın.Hatta bu modelleri küçük kızınızada gösterip,kendisinin bir model seçmesini isteyin.Bu onların çok hoşuna gidecektir.Azıcık süslenmek,takıp takıştırmak onlarında hakkı :)...
  3. Keçeden toka ve taç yapımı

Keçeden toka ve taç yapımı

taç toka yapımı taç yapımı keçeden keçeden toka süsleme Canınız sıkılıyorsa yada çoçuklarınıza kendi emeginizle birşeymi yapmak istiyorsanız bu taçlar tam yavrularınız için... Tüm malzemelerimiz bunlar Nasıl bir model istiyorsanız onun motiflerini çiziyorsanız Hem yakın tonlarda hemde değişik boylarda cizdiklerimizi kesiyoruz Kestiğiniz parçaları üst üste...
  4. ''Tac Olsan Başıma Takmayacağım'' Notaları ve Sözleri

''Tac Olsan Başıma Takmayacağım'' Notaları ve Sözleri

tac olsan başıma takmayacağım, şarkısı, sözleri, notaları, nasıl, ile ilgili bilgiler burada melekler Emel Sayın'la özdeşleşmiş bir şarkıdan bahsedeceğiz size melekler :) Sadettin Öktenay'ın Bestelediği nihavent parça Tövbeler Tövbesi... Tâc olsan başıma takmayacağım Gözümde nur olsan bakmayacağım Yoluna adaklar yakmayacağım Tövbeler tövbesi Derdine göğsümü germeyeceğim Bağrımı yoluna...
  5. Tac

Tac

Selamşnasilsiniz?Ben resimlerdeki taclardan birini begendimmbilmek istiyorum ki onu nasil ala bilirim kac para?Lutfen bana bilgi verin.Teshekkurler! Azerbaycandan sevgiler kardeshlerimize! :-)

Sayfayı Paylaş