TOKİ'den Ardahan'a konut ihalesi

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
TOKİ'den Ardahan'a konut ihalesi
ardahan toki ihalesi ardahan toki 2009 evleri
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Ardahan Merkez Sugöze konut ve sosyal donatı ile altyapı inşaatı işleri için ihale açtı.


Sugöz'e tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas 500 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle betonarme karkas 1 adet 24 derslikli ilköğretim okulu, bekçi kulübesi, 1 adet cami, 1 adet ticaret merkezi ile adaiçi altyapı, genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatları gerçekleştirilecek.


Yer tesliminden itibaren toplam 600 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesi, 28 Mart 2008 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de "açık ihale usulü" ile yapılacak.


Tüm isteklilere açık olan ihalede yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak.Firmalar ihale dokümanını Toplu Konut İdaresi Başkanlığından görebilecekleri gibi aynı yerden bedel ödeyerek temin edebilecekler. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise ihale günü ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden komisyona verilecek.Buna göre İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak. Tamamı için teklif verilecek olan ihalede istekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.
 
Geri
Üst