1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  TOKİ'den konut ihaleleri

  Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  kütahya toki teslim tarihi kütahya toki evleri teslim tarihi TOKi, Antalya, Erzurum, Erzincan ve Kütahya'da konut ve sosyal donatı ile altyapı işlerini ihaleye çıkardı..
  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Antalya-Sütçüler, Erzurum-Palandöken Yıldızkent, Erzincan-Çayırlı ile Kütahya-İnköy konut ve sosyal donatı ile altyapı işlerini ihaleye çıkardı.
  Antalya Merkez Sütçüler 1'nci bölgeye tünel kalıp sistemi ile betonarme karkas 336 adet konut ile genel, adaiçi altyapı ve çevre düzenleme inşaatı yapılacak.
  Yer tesliminden itibaren 480 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesi 13 Mart 2008 tarihinde saat 10.00'da "açık ihale usulü' ile TOKİ'de gerçekleştirilecek. İhaleye tüm istekli firmalar katılabilecek.
  Erzurum

  TOKİ Erzurum Palandöken 2'nci ve 3'ncü etaba da konut, sosyal donatı, adaiçi altypı ve çevre düzenlemesi işlerini ihaleye çıkardı.
  Buna göre Palandöken 2'nci etaba 384 adet konut, 1'er adet ilköğretim okulu, ticaret merkezi, cami İnşaatı ile genel, adaiçi altyapı ve çevre düzenlemesi işi yaptırılacak. İhale, TOKİ'de "açık ihale usulü" ile 25 Mart 2008 tarihinde saat 14.00'de gerçekleştirilecek.

  Yer tesliminden itibaren 660 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine tüm istekliler katılabilecek. İhalede yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak. Söz konusu ihale ile tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas 384 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle ilköğretim okulu, cami, ticaret merkezi, genel, adaiçi altyapı ve çevre düzenleme inşaatları gerçekleştirilecek.
  Öte yandan Palandöken 3'ncü etaba 984 adet konut inşaatı ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatları da ihale edilecek.
  Tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas 984 adet konut ile genel, adaiçi altyapı ve çevre düzenleme inşaatı işinin toplam süresi yer tesliminden itibaren 660 gün olarak belirlendi. İhale, 26 Mart 2008 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de açık ihale usulü ile yapılacak.
  Tüm istekli firmalar ihaleye girebilecek. Ancak yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak.
  Erzincan

  Öte yandan TOKİ Erzincan Çayırlı'ya konvansiyonel kalıp sistemiyle betonarme karkas 84 adet konut, 1 adet ticaret merkezi inşaatı ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenlemesi işlerini de yaptıracak. Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesi 4 Mart 2008 tarihinde saat 14.00'de TOKİ'de "açık ihale usulü" ile gerçekleştirilecek. İhaleye sadece yerli firmalar katılabilecek.
  Kütahya

  Kütahya merkez İnköy mevki 3'ncü etaba 924 adet konut, 32 derslikli ilköğretim okulu, ticaret merkezi, cami ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı yaptırılacak.
  Tünel kalıp sistemiyle yapılacak betonarme karkas 924 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle yapılacak betonarme karkas 1 adet 32 derslikli ilköğretim okulu, bekçi kulübesi, 1 adet ticaret merkezi, 1 adet cami, şadırvan ile adaiçi altyapı, genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaat yaptırılacak.
  Yer tesliminden itibaren toplam 550 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine tüm firmalar katılabilecek. İhale, 24 Mart 2008 tarihinde saat 14.00'de "açık ihale usulü" ile TOKİ'de gerçekleştirilecek. İhalede yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak.
  İhale şartları

  Antalya-Sütçüler, Erzurum Palandöken Yıldızkent, Erzincan-Çayırlı ve Kütahya-İnköy konut ve sosyal donatı ile altyapı ihalelerine katılmak isteyenler şartnameyi TOKİ'den görebilecekleri gibi, her iş için ayrı bedel ödeyerek aynı yerden temin edebilecekler.
  Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları belirtilen ihale tarihlerinde ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden komisyona verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.
  Tamamı için teklif verilecek olan ihalelerde istekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler..


   
TOKİ'den konut ihaleleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. TOKİ'den Ardahan'a konut ihalesi

  TOKİ'den Ardahan'a konut ihalesi

  ardahan toki ihalesi ardahan toki 2009 evleri Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Ardahan Merkez Sugöze konut ve sosyal donatı ile altyapı inşaatı işleri için ihale açtı. Sugöz'e tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas 500 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle betonarme karkas 1 adet 24 derslikli ilköğretim okulu, bekçi kulübesi, 1 adet cami, 1 adet ticaret merkezi ile adaiçi...
 2. Tema Park Yapımı İhalesine İlgi Olmadı

  Tema Park Yapımı İhalesine İlgi Olmadı

  Ankara’da Disneyland benzeri tema park yapımı için ayrılan Ballıkuyumcu’daki arazinin satışı amacıyla düzenlenen ihalede araziye alıcı çıkmazken, Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul’da tema parkı yapımı için ihaleye çıkıyor. TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, geçen hafta ABD’de yaptığı temaslarda, firmaların İstanbul Halkalı’da tema park yapımı işine büyük ilgi gösterdiğini belirterek,...
 3. TOKİ'den 48 bin liraya ev

  TOKİ'den 48 bin liraya ev

  TOKİ'nin yeni konut projesi kapsamında yapımı tamamlanan 20 bin konut sahibini bekliyor. "48 bin liraya ev sahibi olabilirsiniz..!" Kriz dinlemeyen Toplu Konut İdaresi (TOKİ), yeni kampanyasıyla bir kez daha gündeme oturdu. Proje kapsamında yapımı tamamlanan 20 bin konut sahibini bekliyor. Bu arada daha önceki şartlar hafifletildi. Kriz ile birlikte konut sektöründe işler...
 4. TOKİ'den göçmen ailelere müjde!

  TOKİ'den göçmen ailelere müjde!

  Devletten konut almak için ortalama 17 yıldır bekleyen 17 bin göçmen ailenin sorunu çözülüyor. Toplu Konut İdaresi, sorunun çözümü için çıkarılan kanun çerçevesinde, isteyene parasını TÜFE ile nemalandırılmış şekilde iade edecek, isteyene yaptığı konutlardan satacak. Göçmen vatandaşlara yapılacak ödemenin 40 milyon lirayı bulması beklenirken, bu para ile TOKİ'den konut almak isteyen hak sahibi...
 5. Turkcell MP ihalesine katılıyor

  Turkcell MP ihalesine katılıyor

  Turkcell, Milli Piyango'nun özelleştirme ihalesine katılmaya karar verdi. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Turkcell, “Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğüne ait olan Şans Oyunlarının Lisans Verilmesi Suretiyle Özelleştirilmesi İhalesi”ne yüzde 100 oranında iştirak ettiği Turktell Bilişim Servisleri A.Ş.’nin iştiraki olan Şans Oyunları Yatırım Holding A.Ş. aracılığı ile teklif...

Sayfayı Paylaş