1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

tokio hotelin yakışıklısı Tom Kaulitz

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    çok severdim bir ara kendisini aşıktım :D:D:D:D: amaa nolduuu balon olduu uctuu

tokio hotelin yakışıklısı Tom Kaulitz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arka sokakların yakışıklısı..ugur pektaş..

arka sokakların yakışıklısı..ugur pektaş..

uğur arslan arka sokaklar arka sokaklar sanatcıları ın sanatcıları
  2. binbir gece dizisinin yakışıklısı söbelendi

binbir gece dizisinin yakışıklısı söbelendi

Böyle sobelenince, kafaları da karıştırdılar!... Binbir gece’de kerem’i oynayan tardu flordun’un aynı dizide eda’yı canlandıran canan ergüder’le ilişkisi olduğu iddia ediliyor!... Halit Ergenç’in 1.5 yıllık eşi Gizem Soysaldı’dan boşanma nedeni olarak rol arkadaşı Bergüzar Korel’le ilişkisinin gösterilmesinin yankıları sürerken “Binbir Gece”nin kadrosu yeni bir aşk haberiyle...
  3. Tom büyümeye hazır mı

Tom büyümeye hazır mı

Gisele Bundchen ile Tom Brady çifti evlenmişlerdi Gisele evliliği ile ilgili düşüncelerini şöyle aktardı..... YENİ HEDEFİ KOCAMAN BİR AİLE GİSELE BUNDCHEN EŞİ TOM BRADY’NİN KENDİSİNİ EN ÇOK ETKİLEYEN YÖNÜNÜN DÜRÜSTLÜĞÜ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR. Yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady ile kısa süre önce dünyaevine giren Brezilyalı süpermodel Gisele Bundchen...
  4. Tokio Hotel'den Yeni Albüm

Tokio Hotel'den Yeni Albüm

tokio hotel humanoid albümü şarkıları tokio hotel humanoid şarkıları yeni albüm albümü albümündeki şarkılar Tokio hotel hayranlarına müjde grubun çok yakında yepyeni albümü geliyor şimdiden sabırsızlananları görür gibiyim:D Bill Kaulitz, yeni albümün ismini açıkladı: "Humanoid"! Yeni albüm için 'insana benzeyen', 'insansı' anlamındaki "Humanoid" ismini seçen Tokio...

Sayfayı Paylaş