Tommy Hilfiger

M

Misafir

Forum Okuru
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger, 2007 yaz modasında günün her anı için farklı ve şık çanta koleksiyonunu sunuyor…

İSTANBUL- Tommy Hilfiger, stil sahibi olanlara ister spor giyindiklerinde, ister iş kıyafetleri ile, ister plajda, isterlerse günlük hayatlarında kullanabilecekleri birbirinden farklı ve şık çanta ve cüzdan alternatifleri sunuyor. Tommy Hilfiger’ın 2007 yaz sezonu çanta ve cüzdan koleksiyonu şıklığından ödün vermeyen stil sahipleri için 3 ayrı temada hazırlandı.
Berkeley imajı: Lauren Hutton ve Jane Fonda’dan ilham alınarak hazırlanan bu grup, 1970’leri anımsatan kumaşları ve detayları, farklı renk paletleriyle buluşturuyor... Safari etkisinin bolca hissedildiği koleksiyonda, haki ve parlak yaz renkleri, deri ve eskitilmiş kanvas öne çıkan detaylar. Kullanılan metal tokalar da koleksiyona farklı bir estetik katıyor.
Baja etkisi: Baja’dan esinlenilerek hazırlanan bu grup ise cesur ama ince bir zerafet havası taşımakta. Grupta özellikle kanvas çantalar ve püsküllü plaj çantaları ön plana çıkıyor.
Napa esintisi: Napa vadisinden esinlenilerek hazırlanmış bu grupta ise İngiliz danteli ve çiçek baskıları öne çıkan detaylar. Çizgili keten ve ince danteller de etkisini fazlasıyla göstermekte. Denizcilik temasının da işlendiği koleksiyonda modern ve ince bir şıklık gözlenmekte, ince detaylar zarif ve feminen bir hava yaratmakta.
Yaz koleksiyonunun yeni çantaları 129 – 379 YTL, cüzdanları 59-189 YTL arasında değişiyor.
 
Üst