1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.132
  Beğenilen Mesajlar:
  1.157
  Ödül Puanları:
  113

  Topçularla Gezip Oyuncu Olmadım

  Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Polemik büyüyor arkadaşlarım, OYUNCU DİDEM EROL’UN, FATİH ÜREK’LE ÖPÜŞMEYECEĞİNİ SÖYLEYEN AYSUN KAYACI İÇİN 'O GİTSİN DE EVİNDE BÖREK AÇSIN YA DA RAHİBELİK YAPSIN' DEMESİYLE BAŞLAYAN POLEMİK SÜRÜYOR.
  < Konu Resmi..>


  Aysun Kayacı’nın 'O da gitsin Holywood’daki ünlülerle yalnızca fotoğraf çektirsin' demesi üzerine Didem Erol, zehir zemberek bir açıklama yaptı.

  Erol; 'En üst seviyesi Türkiye’de mankenlik yapmak olan eften püften insanlar üzerine niye yorum yapayım? Manken değilim. Bir Amerikan filminde bir starla başrol oynayan ilk Türk’üm! Bir yapımcı sayesinde; ya da popçularla, topçularla gezerek oyuncu olmadım. Beni bu insanlarla aynı güruha sokmayın' diye konuştu.   
Topçularla Gezip Oyuncu Olmadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Oyuncu

  Oyuncu

  Bakınız; Aktör / Aktris.Kişinin bir iş çevirmeye kalkacağına işarettir.
 2. Ben Topçularla Gezip Ünlü Olmadım.

  Ben Topçularla Gezip Ünlü Olmadım.

  Ve kavgada ikinci raund arkadaşlarım, didem ile aysun kayacı arasındaki kavga git gide hararetleniyor. Şimdide haberimize geçiyoruz DİDEM EROL'UN, FATİH ÜREK'LE ÖPÜŞMEYECEĞİNİ SÖYLEYEN AYSUN KAYACI İÇİN 'GİTSİN BÖREK AÇSIN' DEMESİYLE BAŞLAYAN POLEMİK SÜRÜYOR. Kayacı'nın 'O da gitsin ünlülerle fotoğraf çektirsin' demesi üzerine Erol, zehir zemberek bir açıklama yaptı. Eften püften insan...
 3. Topçu Ocağı

  Topçu Ocağı

  Top dökmek, top atmak ve top mermisi yapmak gayesiyle teşkil edilen bu ocak da, Kapıkulu ocaklarının yaya kısmındandı. Efradı, Acemi Ocağı'ndan sağlanırdı. Osmanlı ordusunda ilk **** Sultan I. Murad zamanında 1389 yılında Kosova Meydan Muharebesinde kullanılmıştır. Yıldırım Beyâzid tarafindan da gerek İstanbul muhasaralarında gerekse Niğbolu kuşatmasında topun bir silah olarak kullanıldığı,...
 4. Begüm Topçu Kimdir

  Begüm Topçu Kimdir

  Begüm Topçu Kimdir biyografi bilgilerini merak ediyorum paylaşırsanız çok iyi olur arkadaşlar.
 5. Begüm Topçu Nereli

  Begüm Topçu Nereli

  Begüm Topçu Nereli lütfen biliyorsanız banada yazın merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş