Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü
yaprak dökümü notası yaprak dökümü notaları dökümünün notaları şarkısı nota Gün geceye varmadan Toz duman eder bu şehir
Yalnızlığa inat

İklimler değişir Gün bitiyor bak yine
Dün yitiyor kalbime
Her mevsim bana sonbahar
Dört duvar
Gün bitiyor bak yine
Dün yitiyor kalbime

Her mevsim bana Sonbahar Yaprak Dökümü

Toygar Işıklı - Tebessüm&Yaprak Dökümü hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Toygar Işıklı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler Toygar Işıklı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler
Bu konu; Toygar Işıklı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pek çok dizinin müziğini yapmasıyla hafızalarımıza yer eden ünlü müzisyen Toygar Işıklı hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...
Kim Kimdir ? 0
Toygar Işıklı Hayat Gibi 2013 Albüm Tanıtımı Toygar Işıklı Hayat Gibi 2013 Albüm Tanıtımı
Bu konu; Toygar Işıklı Hayat Gibi 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dizi müziklerinin vazgeçilmez ismi...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler
Toygar Işıklı Yazgım şarkı sözleri Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözü Sevgili melekler, yaptığı birbirinden güzel dizi müzikleri ile hayranlık toplayan Müzisyen Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözleri ile karşınızdayız. Bu...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Acele Toygar Işıklı Yazgım Şarkı Sözü lazım Acele Toygar Işıklı Yazgım Şarkı Sözü lazım
Toygar Işıklı Yazgım Şarkı Sözü lazım hem de biraz acil lazım aranızda Toygar Işıklı Yazgım Şarkısını bilen varsa lütfen sözlerini yazsın bu sayfaya
Soru-Cevap 1
Toygar Işıklı - Tebessüm&Yaprak Dökümü Toygar Işıklı - Tebessüm&Yaprak Dökümü
dün...bugün...yarın umut eder bir yara bu son değil başlangıç, biliyorum... yağmurun sesi anlatıyor bize herşeyi yüzümde bir tebessüm dinliyorum bu acılar elbet biter hayat yine devam eder, bekliyorum neler neler gelir geçer herşey unutulur...
S-T Harfli Şarkılar 0