Trabzonspor'da 'İntertoto'ya kadar bekleyelim' kararı

F

fuhrer_albay

Forum Okuru
#1
Trabzonspor'da 'İntertoto'ya kadar bekleyelim' kararı
Trabzonspor'da 'İntertoto'ya kadar bekleyelim' kararı Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA)
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, İstanbul'da Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Teknik Direktör Ziya Doğan'la toplantı yaptı. Toplantıda İntertoto Kupası maçına kadar hiç bir futbolcunun gönderilmemesi kararı çıktı.
Geçen yıl yaşanan başarısızlığın sebebinin tartışıldığı toplantıda Ziya Doğan, "İnter Toto'da oynayacağımız ilk maça kadar futbolcu gönderilmesi doğru olmaz. Orada her oyuncuma ihtiyaç duyacağım" dedi. Albayrak ve Sayitoğlu, bu istemi doğru bularak, İnter Toto Kupası maçına kadar hiç bir futbolcunun gönderilmeyeceği konusunda söz verdi.
TEK YETKİLİ DOĞAN

Yönetici Abdullah Başer, transferde tamamen Ziya Doğan'ın istekleri doğrultusunda hareket ettiklerini vurgularken şunları söyledi:
"İsimler üzerinde araştırmalarımız sürüyor. Transferi bu sezon geç kalmadan bitirmek istiyoruz. Bir iki futbolcu üzerinde kalmak istemiyoruz. Ziya Doğan, bize alternatifli bir liste sundu. Biz de bu liste üzerinde temaslarımızı sürdürüyoruz."
Kaleci arayışlarını sürdüren yönetimin Sakaryasporlu Martinez, Gaziantepsporlu Hasagic ve Hırvat Pletikosa üçlüsünden birini takıma kazandırmak için girişimlerini sürdürdüğü kaydedildi.
VALİ OKUTAN'A ZİYARET

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Genel Sayman Emin Kahraman ve yöneticiler Abdullah Başer, Muhammet Küçükali, Muzaffer Ermiş ile Günhan Üçüncüoğlu, Trabzon Valisi Nuri Okutan'ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette stat projelerinin konusunun da gündeme geldiğini açıklayan Asbaşkan Sayitoğlu, “Tesislerimizin havaalanına dahil olma durumu var. Bu konu hakkında bilgi aldık ve müzemizin daha sağlıklı bir ortama taşınması için görüştük. Valimiz de tüm bu konular hakkında bize gereken yardımı yapacağına dair söz verdi“ dedi. Sayitoğlu, transfer çalışmaları ile ilgili olarak da, “İnşallah 11 Haziran'dan sonra bu konuda da sağlam adımlar atacağız“ dedi.
</B>