1. fuhrer_albay

  fuhrer_albay Forum Okuru

  Trabzonspor'da 'İntertoto'ya kadar bekleyelim' kararı

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

  Trabzonspor'da 'İntertoto'ya kadar bekleyelim' kararı
  Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA)

  Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, İstanbul'da Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Teknik Direktör Ziya Doğan'la toplantı yaptı. Toplantıda İntertoto Kupası maçına kadar hiç bir futbolcunun gönderilmemesi kararı çıktı.

  Geçen yıl yaşanan başarısızlığın sebebinin tartışıldığı toplantıda Ziya Doğan, "İnter Toto'da oynayacağımız ilk maça kadar futbolcu gönderilmesi doğru olmaz. Orada her oyuncuma ihtiyaç duyacağım" dedi. Albayrak ve Sayitoğlu, bu istemi doğru bularak, İnter Toto Kupası maçına kadar hiç bir futbolcunun gönderilmeyeceği konusunda söz verdi.

  TEK YETKİLİ DOĞAN

  Yönetici Abdullah Başer, transferde tamamen Ziya Doğan'ın istekleri doğrultusunda hareket ettiklerini vurgularken şunları söyledi:
  "İsimler üzerinde araştırmalarımız sürüyor. Transferi bu sezon geç kalmadan bitirmek istiyoruz. Bir iki futbolcu üzerinde kalmak istemiyoruz. Ziya Doğan, bize alternatifli bir liste sundu. Biz de bu liste üzerinde temaslarımızı sürdürüyoruz."

  Kaleci arayışlarını sürdüren yönetimin Sakaryasporlu Martinez, Gaziantepsporlu Hasagic ve Hırvat Pletikosa üçlüsünden birini takıma kazandırmak için girişimlerini sürdürdüğü kaydedildi.

  VALİ OKUTAN'A ZİYARET

  Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Genel Sayman Emin Kahraman ve yöneticiler Abdullah Başer, Muhammet Küçükali, Muzaffer Ermiş ile Günhan Üçüncüoğlu, Trabzon Valisi Nuri Okutan'ı makamında ziyaret etti.

  Ziyarette stat projelerinin konusunun da gündeme geldiğini açıklayan Asbaşkan Sayitoğlu, “Tesislerimizin havaalanına dahil olma durumu var. Bu konu hakkında bilgi aldık ve müzemizin daha sağlıklı bir ortama taşınması için görüştük. Valimiz de tüm bu konular hakkında bize gereken yardımı yapacağına dair söz verdi“ dedi. Sayitoğlu, transfer çalışmaları ile ilgili olarak da, “İnşallah 11 Haziran'dan sonra bu konuda da sağlam adımlar atacağız“ dedi.
  </B>


   
Trabzonspor'da 'İntertoto'ya kadar bekleyelim' kararı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Redde Veya Kovuşturma Sonuna Kadar Beklenmesine Dair Karara Itiraz:

  Redde Veya Kovuşturma Sonuna Kadar Beklenmesine Dair Karara Itiraz:

  Madde 8 - Baro Yönetim Kurulu, avukatlığa kabul istemini reddettiği veya kovuşturma sonuna kadar beklenmesine karar verdiği takdirde bunun gerekçesini kararında gösterir. Gerekçeli karar adaya tebliğ olunur. Aday, bu karara karşı, tebliğ tarihinden itibaren onbeş gün içinde, kararı veren baro vasıtasiyle Türkiye Barolar Birliğine itiraz edebilir. Baro tarafından adaya, itiraz tarihini tesbit...
 2. Kahreden karar

  Kahreden karar

  İkizleriyle bindiği kano devrildi. Baba sadece birini kurtarabileceğini anladı ve kahreden seçimi yaptı. İngiliz Ian Clayton ikizleriyle bindiği kano devrilince birini kurtarmak için seçim yapmak zorunda kaldı. Talihsiz baba oğlunu kurtardı, ancak kızı akıntıya kapılarak kayboldu. İngiltere'de Edward ve Billie adlı ikiz çocuklarıyla eğlence için nehirde bindiği kano alabora olan...
 3. hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

  hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

  nasıl hamile kalabilirim nasil hamile kalabilirim nasıl gebe kalırım Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri an şaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda hamile kalabileceğiniz zaman 4 gün...
 4. Zor karar

  Zor karar

  Hayatımın en zor kararrı idi 9 seneden sonra bir evlat daha doğurmak.İlk 4 ayım inanılmaz zor geçti.Daha sonraları daha iyiydim fakat rahat bir hamilelik yaşamak isterdim.İlk hamileliğimde pek iyi geçmedi buda.Ama olsun şimdi şunu daha iyi anlıyorumki kimsenin kimseye faydası yok malesef.Herkez iyi gün dostu.Biliyorum ki bir gün onlarda bana muhtaç olacak işte o zaman görüşücez:shootout:
 5. Karar Veremiyorummm

  Karar Veremiyorummm

  en iyi bebek arabası hangisi stokke bebek arabası stokke türkiye Bu uc renk arasinda kararsiz kaldim kizlar..Sizce hangisi guzel?

Sayfayı Paylaş