Tual - Acının Öyküsü

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Tual - Acının Öyküsü
Elimizde acının öyküsü var Bedeli çoktan ödenmiş Kelimeler içinde dönüyor
Siyah gibi ümitsiz

Bu öyle acı ki anlatılmaz Gidenler geri gelmiyor
Biz kağıttan kuleler gibiyiz
Birer birer yıkılıyor
Bir isyan ki bekleyecek |
Çığlık çığlağa gelecek | Nakarat
Bu şehir ki acılarla sevişecek |

Geceler güne dönecek | İçimde bir ben var anlatılmaz
Pişmanım demek yetmiyor
Bu karanlık içmde büyüyor
Hüzün gibi ümitsiz
Derinde bir kavga var anlatılmaz
Buna yüreğim yetmiyor
Tüm yanlışlar yüzümde duruyor
Tokat gibi ümitsiz
Nakarat x2

Tual - Çok Acayip Kadın (Kendimi Tutuyorum) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Duvarlarınız tual Oluyor Duvarlarınız tual Oluyor
Duvara resim yapma sanatı Duvar resim örnekleri İtalya ziyaretimde her kilisede duvarlarda resimler vardı. O kadar çok beğenmiştim ki, hayran kayran bakınıyordum etrafıma. Aslında bizde evimizin bazı yerlerinde duvarlarımıza resim...
Ev Dekorasyon Önerileri 0
Tual - Ayrılık Tual - Ayrılık
Ayrılık ne zormuş Beklemek yarı ölümmüş Düşünmek sabretmekmiş Yaşamdan çalınan Çalınan gülüşlermiş Sevmek bir umutmuş Umutsa bir kuşmuş Gerçeği hayal etmek Herşeyin bir sonu var Herşeyin bir tadı varmış Sen sen ol beni unutma Ne olursa gerçeği...
S-T Harfli Şarkılar 0
Tual - Burası Muş'tur Tual - Burası Muş'tur
Güzel Muş'um, garibim, yetimim, bi kesim hasretim benim Sevdiğini Yemen'e gönderdiler Bir çift kundurası, bir fesi geldi Kendisi Cennet'e girdi dediler Avar dedin, şivan ettin, ağladın Burası Muştur dedin adını sadonu feryadına çaldılar Soyunu...
S-T Harfli Şarkılar 0
Tual - Canımın Ta İçisin Sen Tual - Canımın Ta İçisin Sen
tual canımın ta içisin sen canımın ta içisin sen şiir notaları nota notası Söyle nasıl bu kaş çatış Benden uzaklara kaçış Sensiz baharım olur kış Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen(2) Dargınlığı sen çıkardın Dilimden hiç düşmez adın...
S-T Harfli Şarkılar 0
Tual - Çok Acayip Kadın (Kendimi Tutuyorum) Tual - Çok Acayip Kadın (Kendimi Tutuyorum)
Bir şey anlatmıyor mu umursamaz duruşum Bir şey anlatmıyor mu somurtup oturuşum Bir şey anlatmıyor mu saatlerce susuşum Bir şey anlatmıyor mu bu gün burada oluşum Kendimi tutuyorum sana kızmak anlamsız diye Kendimi tutuyorum çünkü bir şey...
S-T Harfli Şarkılar 0