1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Tuba Büyüküstün´ün karni belirginlesti...

Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

tuba büyüküstünün karni iyice belirginlesti tuba büyüküstünün karni iyice belirginlesti. Tuba Büyüküstün'ün karnı belirginleşti
    7 aylık hamile olan ve ikiz bebek bekleyen oyuncu Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak önceki gün City’s'deydi.

Beraber geldikleri merkezde bebek alışverişi yapan çift uzun bir süre mağazaları gezdi.
    Doğum için artık gün sayan Tuba Büyüküstün'ün heyecanı gözlerden kaçmazken ikili alışveriş merkezinden el ele ayrıldı.

Tuba Büyüküstün´ün karni belirginlesti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün (Asi)

Tuba Büyüküstün (Asi)

asi dizisi kıyafetleri asi kıyafetleri tuba büyüküstün tuba büyüküstün elbiseleri elbiseleri Tuba Büyüküstün Gerçek Adı : Hatice Tuba Büyüküstün Doğum Tarihi : 05 Temmuz 1982 Eğitimi : Lisans Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen...
  2. Tuba Büyüküstün " hiç estetik yaptırmadım "

Tuba Büyüküstün " hiç estetik yaptırmadım "

tuba büyüküstün estetiksiz hali tuba büyüküstün eski hali estetik estetikli mi büyüküstünün estetiksiz ESTETİKLE HİÇ İŞİM OLMADI EKRANIN EN GÜZEL YÜZLERİNDEN TUBA BÜYÜKÜSTÜN, HİÇ ESTETİK OPERASYON YAPTIRMADIĞINI SÖYLEDİ. Bodrum'da çekilen bikinili görüntüleriyle geçtiğimiz yazın en çok konuşulan isimlerinden olan genç oyuncu, 'Kendinizi beğeniyor musunuz?' sorusuna ise 'Bu konuda kendimi...
  3. Tuba Büyüküstün'ün İsyanı

Tuba Büyüküstün'ün İsyanı

gönülçelen hasret hasret gönülçelen Şu tatlı kızı ne diye üzerler anlamam.. Buyrun melekler size ropörtaj :) Atv’nin sevilen dizisi ‘Gönülçelen’de ‘Hasret’ karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün, mecMUA dergisi için senarist Mert Özkan’a röportaj verdi. Oyunculuk ve hayata dair konuşan genç oyuncu, kendisiyle ilgili küçük bir sır da verdi: “Sevdiğim insanların bana dokunmasından mutlu...
  4. Tuba Büyüküstün hayatı

Tuba Büyüküstün hayatı

tuba büyüküstün biyografi tuba büyüküstün nereli aslen nereli tuba büyüküstün hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, kimdir, hakkında bilgiler, dizileri, resimleri filmleri, aslen nereli, nereli, kaç yaşında, yaşı "Ihlamurlar Altında" dizisi ile tanıdığımız, şimdilerde ise "Gönül Çelen" adlı dizide başrol oyuncusu olan Tuba Büyüküstün hakkında merak ettiğiniz...
  5. Tuba Büyüküstün evlendi

Tuba Büyüküstün evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün, onur saylak, evlendi, düğün, düğünü, gelin arabası, gelinliği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İkiz bebeklere hamile olan Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile Paris'te önceki gün evlendi Melek'lerim. Biz de Paris'te ki düğününden haberler ve görüntüler sunuyoruz sizlere. Tuğba Büyüküstün ve Onur Saylak, önceki gün Paris’te evlendi....
Etiketler:

Sayfayı Paylaş