Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Tuba Büyüküstün kendi dizimi bile izlemiyorum diyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

KENDİ DİZİSİNİ BİLE İZLEMİYOR [​IMG]
    ROL ALDIĞI ‘ASİ’ ADLI DİZİYLE YILDIZI BİR KERE DAHA PARLAYAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN, İLGİNÇ AÇIKLAMALAR YAPTI.

Dizi izlemekten zevk almadığını anlatan Büyüküstün, “Küçüklüğümden beri en büyük keyfim Türk filmi izlemek. Özellikle eski Türk filmlerini izlemekten asla bıkmam. Onların tadı daha farklı oluyor. Şu an devam eden dizilerden ise takip ettiğim yok. Buna kendi oynadığım da dahil” dedi. Kamera fobisi olduğunu söyleyen ve “Ailede biri eline kamera alsa yüzümü kapatırım” diyen Büyüküstün, ekranda kendisini izlemekten çekindiğini itiraf etti.

Tuba Büyüküstün kendi dizimi bile izlemiyorum diyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün evleniyor!

Tuba Büyüküstün evleniyor!

tuba büyüküstün evlendi tuba buyukustun evlendi tuba büyüküstün, onur saylak, evleniyor, evlendi, düğünü, haberleri burada arkadaşlar Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Tuba Büyüküstün, "Gönülçelen" dizisinde ki rol arkadaşı Onur Saylak ile güzel bir aşka yelken açmıştı. Nihayet evlilik kararı alan iki ünlünün nikah haberi burada Melek'lerim:) Dizilerin aranan yüzü Tuba...
  2. Tuba Büyüküstün evlendi

Tuba Büyüküstün evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün, onur saylak, evlendi, düğün, düğünü, gelin arabası, gelinliği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İkiz bebeklere hamile olan Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile Paris'te önceki gün evlendi Melek'lerim. Biz de Paris'te ki düğününden haberler ve görüntüler sunuyoruz sizlere. Tuğba Büyüküstün ve Onur Saylak, önceki gün Paris’te evlendi....
  3. Tuba Büyüküstün düğünü

Tuba Büyüküstün düğünü

tuba büyüküstünün gelinliği tuba büyüküstün gelinliği büyüküstün düğünü tüba büyüküstün düğünü, düğün, nikah, nikahı, gelinliği, resimleri, fotoları, fotoğraları ve dahası burada arkadaşlar Rol arkadaşı Onur Saylak'tan hamile kalan ve dünyaya ikiz bebek getireceğini öğrenen Tuba Büyüküstün, Paris'te evlendi Melek'lerim. Meleklermekani.com olarak, çifte mutluluklar diliyor ve Tuba...
  4. Tuba Büyüküstün evlendi diyorlar doğrumu

Tuba Büyüküstün evlendi diyorlar doğrumu

Arkadaşlarım Tuba büyüküstün evlenmiş diyorlar herkes evleniyor yaa bi tek ben kaldım heralde bu haber doğru mu ?=
  5. Tuba Büyüküstün Evlendi

Tuba Büyüküstün Evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendi mi tuba büyüküstün, evlendi, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Tuba Büyüküstün evlendi.İşte gelinlikli Tuba. Tuba Büyüküstün ile Gönülçele ndizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Çiftin aileleri nikahta fotoğraf çekilmesini ve görüntü...

Sayfayı Paylaş