1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Tuba Ünsal Beni Unutma filmi

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  beni unutma tuba ünsal beni unutma filmi tuba ünsal, beni unutma, filmi, sinema, yeni film, 2011 filmi, konusu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar  Tuba Ünsal "Beni Unutma" adlı filmi ile sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor Merlek'lerim. Filmi merakla bekliyor ve başarılar diliyoruz.

  Buyrun detaylı bilgiler Melek'ler;

  [​IMG]


  Şu sıralar “Tövbeler Tövbesi” dizisiyle seyirci karşısına çıkan Tuba Ünsal, “Beni Unutma” filmiyle de beyazperdede boy göstermeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncuyu çekimlerin bitmesine iki gün kala sette ziyaret ettik, yeni filmini ve minik kızı Sare’yi konuştuk.

  “Beni Unutma”nın çekimleri iki gün sonra bitecek. Nasıl geçti sette günleriniz?

  - Çok güzel bir tecrübe oldu. Yapım şirketinden oyunculara kadar herkes, birlikte çalışmayı çok istediğim isimlerdi. O yüzden benim için her şey çok güzel geçti. Gözümüz buğulu buğulu çekimlerin sonuna geldik...

  Siz hangi karakteri canlandırıyorsunuz?

  - Ebru’yu oynuyorum. Güzel ve alımlı, girdiği her ortamda dikkati üzerine çeken ve kendine çok güvenen bir kız. Sinan tarafından terk edilince, daha önce fark etmediği yönlerini fark ediyor, ne kadar kırılgan olduğu ortaya çıkıyor. Aşk acısını bir türlü atlatamıyor, hayatı tepetaklak oluyor. Sonra da Mert’le nişanlanıyor.

  Filmde bir aşk üçgeni var o zaman...

  - Aslında aşk dörtgeni var...

  HAVALI DEĞİLİM

  Canlandırdığınız karakterin size benzeyen yönleri var mı?

  - Ben Ebru gibi bir kız değilim. Havalı değilim bir kere, girdiğim ortamlarda dikkat çekmem. (Gülüyor) Onun aşka duyduğu bağlılık da benimkiyle paralel değil. Reddedilmek onu çok etkiliyor. Ben mevzunun o kadar üzerinde durmam.

  “Tövbeler Tövbesi” dizisine de devam ediyorsunuz. Onun çekimleri nasıl gidiyor?

  - Gayet iyi. Reytinglerimiz de çok iyi. Hayatımda ilk defa bir diziden çok iyi geri dönüşler aldım. Bu kadar eğlenceli bir projenin içinde olmak çok hoşuma gidiyor.

  Bir yanda dizi, diğer yanda film. Tatil planı yapamadınız bu sene galiba...

  - Evet ama keyfim yerinde, çünkü iki tane çok güzel projede yer alıyorum. Severek çalıştığım zaman tatil yapmama gerek kalmıyor. Çalıştığım için kendimi daha şanslı hissediyorum.

  “KİMSE DOKUNMASIN” DEMEM

  Kızınız Sare’ye yeterince vakit ayırabiliyor musunuz bu tempoda?

  - Bu konuda çok şanslıyım. Çalışmayan anneler kadar zaman ayırabiliyorum kızıma. Çünkü set zamanlarında da benimle. Bir yandan onun her anını dolu dolu yaşamak, diğer yandan yoğun bir şekilde çalışmak güzel bir kombinasyon oldu. Oyunculuğun, çocuk büyütmek için çok iyi bir meslek olduğunu anladım.

  Zor olmuyor mu peki sette çocuk bakmak?

  - Tabii ki zor ama Sare hiç sıkıntı çektirmedi.

  Kaç aylık oldu?

  - 7 aylık. Çok tatlı! Evin içinde küçük kanatlı bir melek var diyorum. Hiç sıkıntısını çekmedim. Kız çocukları babaya düşkün olur derler ama bizim aramızda çok güçlü bir bağ var. Gözünü açtığı zaman gülmeye başlıyor bana. Çocuk büyütme yöntemlerimin de doğru olduğunu düşünüyorum. Ben çocuğumu 50 kişinin arasında büyütüyorum. Setlerde 50 pozitif insan seviyor onu. Sare sete geldiğinde herkes çıldırıyor. Ben de “Aman kimse dokunmasın” demiyorum.

  BABASININ KOPYASI

  Sare’nin babasıyla arası nasıl?

  - Çok iyi! Tip olarak da babasının kopyası zaten.

  Kızınızla ilgili gelecek planları yapmaya başladınız mı?

  - Ben planlı yaşayan biri değilim. “Şöyle yapsam iyi olur, böyle yapsam iyi olur” diyorum ama planlarımın hatları çok keskin değil. Sare için de her şeyi hayat gösterecek, ben öyle proje çocuk büyütmeyeceğim. “Şu saatte Fransızca dersi alacak, bu saatte baleye gidecek” diyenlerden olmayacağım. Sadece iyi ahlâklı, temiz bir çocuk yetiştirmek istiyorum.

  İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?

  - Şu an için sadece Sare, “Beni Unutma” filmi ve “Tövbeler Tövbesi” dizisi var hayatımda. Bir de yakında internet sitem olacak, www.tubaunsal.org.

  KÜS OLDUĞUM KİMSE YOK

  Neyi asla affetmezsiniz?

  - Ben galiba her şeyi affedebilirim. Çok unutkanım zaten. Öyle bir kara listem de yok. Şimdi küs olduğum biri var mı diye düşünüyorum, yok mesela. Zamanla affetmişim hepsini. Affetmediklerimi de şimdi buradan affediyorum.

  Peki asla kabul edemeyeceğiniz neler var?

  - “Şunu asla kabul etmem, bunu asla kabul etmem...” Boş laflar bunlar. O kadar kırılgan bir yapıya sahibiz ki, bazen sinirlenip olaylara farklı anlamlar yükleyebiliyoruz.

  Yaşadığınız durumlara kaderci mi yaklaşırsınız, yoksa mantığınız mı ön plandadır?

  - Kaderci bakarım, mantığım asla ön planda değildir. O yüzden de çok yanıldığım olmuştur. Mantıklı düşünsem yapmayacağım şeyleri maalesef yapıyorum.
   
Tuba Ünsal Beni Unutma filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tuba Ünsal los angeles'ta

  Tuba Ünsal los angeles'ta

  Los Angeles'a gidiyonda bundan bizene ki tuba, yani oyunculuk dersleri almak istiyorsun. Baş rolü kapmak istiyorsun. Bak burada haber oluyorsun. :D TUBA 'DİZİLERDE İSTEDİĞİM ROLDE OLABİLMEK ADINA GEREKİRSE BAŞROLDE OLMAYABİLİRİM' DİYE KONUŞTU! Ünlü oyuncu Tuba Ünsal geçtiğimiz yaz oyunculuk eğitimi almak için gittiği Los Angeles'ta yaptıkları hakkında konuştu. Ünsal şöyle konuştu:...
 2. Tuba Ünsal kimdir

  Tuba Ünsal kimdir

  tuba ünsal hayatı tuba ünsal kimdir tuba ünsal kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, "Vizontele Tuuba" adlı film ile oyunculuk kariyerinde başarı yakalayan Tuba Ünsal hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Tuba Ünsal 1981, Denizli doğumlu oyuncu, manken. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümünün birinci...
 3. Beni Unutma filminin vizyon tarihi

  Beni Unutma filminin vizyon tarihi

  beni unutma filmi hikayesi konusu oyuncu kadrosu vizyon tarihi hakkında bilgiler burada arkadaşlarım. Gün geçmiyor ki türk Sineması'na bir yeni film daha katılmasın Melek'lerim. Geçtiğimiz yıllarda değerini yitiren sessizliğe bürünen Türk Sineması bir kaç yıldır adeta canladı nihayet... O filmlerden bir yenisi ve gösterim tarihi merakla beklenen Beni Unutma filmi... Filmin oyuncu kadrosu...
 4. Tuba Ünsal boşanıyor

  Tuba Ünsal boşanıyor

  tuba ünsal boşanıyor tuba ünsal eşi murat pilavneli boşanıyor tuba ünsal boşandı mı haberleri burada arkadaşlar. Güzel oyuncu Tuba Ünsal, uzun zamandır Tuba Ünsal ve kızı haberleriyle ve işiyle magazin dünyasında gündeme geliyordu. Lakin Tuba Ünsal eşi Murat Pilavneli boşanıyor Melek'lerim. Evet Tuba Ünsal boşanıyor ve boşanmak için avukatını görevlendirmiş. Şimdi gelin haberin detaylarına...
 5. Tuba Ünsal boşanmıyor

  Tuba Ünsal boşanmıyor

  tuba ünsal boşanıyor mu boşanma haberleri tuba ünsal kocası murat pilavneli tuba ünsal murat pilavneli fotoları haberleri burada arkadaşlar. Tuba Ünsal boşanıyor diyenlere Tuba Ünsal eşi Murat Pilavneli fotoları ile cevap verdi Melek'lerim. Magazincilerin geçtiğimiz günlerde boy boy yazdığı Tuba Ünsal Murat Pilavneli boşanıyor haberini bizde paylaşmıştık. Zira Tuba Ünsal boşanmıyor haberlerini...

Sayfayı Paylaş