Tuğba Özerk - Aşkın Tam Vakti

M

Misafir

Forum Okuru
Tuğba Özerk - Aşkın Tam Vakti
şimdi aşkın tam vakti sevgilim burda olman lazım yoksun nerdesin şimdi aşkın tam vakti sevgilim
burda şenlik var gel eğlenelim

aşk mı lazım meşk mi lazım bende hepsi var
kalbim gümgüm atar fişek gibi patlar
senden iisimi var benden güzelimi var
mutlu ol bak karşında çiçek gibi biri var

Tuğba özerk yeni bir aşka mı yelken açtı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Şarkıcı Tuğba Özerk Ekim Ayında Evleniyor Şarkıcı Tuğba Özerk Ekim Ayında Evleniyor
tuğba özerk haberleri tuğba özerk Sevgili melekler, pop müziğin sevilen isimlerinden Tuğba Özerk evlilik...
Magazin 0
Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim
Merhaba arkadaşlar sizden Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazmanızı istiyorum ben o şarkıyı çok beğendim aranızda Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözlerini bilenler bir zahmet isteğimi yerine getirirseniz sevinirim.
Soru-Cevap 1
Tuğba Özerk - Aklımda Sen Varsın (2011) Tuğba Özerk - Aklımda Sen Varsın (2011)
tuğba özerk 2011 tuğba özerk, 2011, yeni albüm, aklımda sen varsın, şarkıları, tanıtımı, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar ...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Tuğba Özerk - Aşkın Her Hali 2009 Tuğba Özerk - Aşkın Her Hali 2009
tuğba özerk aşkın her hali tuğba özerk estetiksiz hali Tuğba Özerk yeni albümüyle müzik marketlerinde yerini alan sanatçılardan.Yaza damgasını vuracak eserler var içerisinde yorumu ve sesi için zaten fazla söze gerek yok .Kendini kanıtlamış...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Tuğba özerk yeni bir aşka mı yelken açtı Tuğba özerk yeni bir aşka mı yelken açtı
TUĞBA ÖZERK ALBÜM HAZIRLIĞINDA MÜZİK PİYASASINDA KISA SÜREDE YÜKSELEN TUĞBA ÖZERK...
Magazin 0