tuhaf ağaçlar

tuhaf :S ezan sesi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
tuhaf bir ağrı... tuhaf bir ağrı...
Kulağım ağrıyor ama çen kemiğimin bitiş, kulağımın başlangıç yerine basınca ( çene kemiğime basınca ) çok şiddetli bir ağrı oluyor ve kulağımda sık aralıklar ile vuran keskin bir ağrı oluyor nedeni ne olabilir aceba :(
Bilmedikleriniz 2
En Tuhaf Google Aramalarını Öğrenmek İster misiniz? En Tuhaf Google Aramalarını Öğrenmek İster misiniz?
google aramaları, garip google aramaları, en ilginç google aramaları Sevgili melekler, okuyunca sizlerin de şaşıracağı ilginç bir haberle karşınızdayız. Googleda yapılan en ilginç ve garip aramaları araştırmışlar. Siz belki googleda gayet...
Magazin 2
Ünlülerin Tuhaf Takıntıları! Ünlülerin Tuhaf Takıntıları!
ünlülerin takıntıları ünlülerin korkuları Sevgili melekler, televizyon kanallarından, sinemadan takip ettiğimiz ünlülerin tuhaf tuhaf takıntıları var. Bu özellikleriyle pek gündeme gelmediklerinden pek de fazla bilinmeyen bu tuhaf...
Magazin 6
Tuhaf Taksi Yarışması Bugün Başlıyor Tuhaf Taksi Yarışması Bugün Başlıyor
tuhaf taksi yarışması yeni yarışma tuhaf taksi yarışması 2013 Sevgili melekler, Kanal D ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Sunuculuğunu Kuzey Güney yarışmasındaki Taksici Yunus rolünde izlediğimiz Abdurrahman Yunusoğlu'nun...
Tv Yarışmaları ve Programlar 0
tuhaf :S  ezan sesi tuhaf :S ezan sesi
melekler merhaba.... bnm bır sorunum var su 2 aydır mesela ben roman havasını cook sevıorum oynamayı falan ama son 2 aydır roman havasını actıqım zaMAN hemenn kulaklarımda ezan sesı hemen tv ksıyorum ama ezan yok acıyorum sarkıyı yıne...
Dert Köşesi 3