1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuncer Salman

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    Hokkabaz, Saklambaç, Organize İşler, Son Osmanlı, Vizontele Tuuba, Vaka-i Zaptiye, Beşik Kertmesi, Vizontele yapımlarından da tanıdığımız
    Tuncer Salman da yeni başlayacak olan Annem dizisinde rol alan oyunculardan.

Tuncer Salman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahmut Tuncer - Bileydim

Mahmut Tuncer - Bileydim

bileydim nota bileydim senin için ağlarmıydım Dayanamam Bu Aciya Atas Kyodumn YÜregime Muradim GÖzÜmde Kaldi Yazik Ettin Gencligime Muradim GÖzÜmde Kaldi Oyoyoyo Yazik Ettin Gencligime Bileydim Seni Icin Aglarmiydim Lele Bileydim Sana GÖnÜl Baglarmiydim Bileydim Askin Ile Yanarmiydim Ooohh Bileydim Aaahh Bileydim Bileydim Sana GÖnÜl Baglarmiydim Lele Bileydim Seni Icin Aglarmiydim Le...
  2. BARIŞ [Tuncer Öz]

BARIŞ [Tuncer Öz]

tuncer öz biyografi tuncer öz facebook hayatı Okulda başarılı mali durumları kötü olduğu için geceleri taksi şöforlüğü yapıyor. En büyük hayali yazar olmak. İlerde yazacağı kitaplarda arkadaşlarının başına gelen hikayeleri de anlatmayı hayal ediyor. Genelde arkadaşlarına katılmaktan çok onları gözlemlemeyi tercih ediyor. Annesi, annenannesi ve ablası ile sürdüğü zorlu hayata karşı...
  3. EMRE TUNCER Best Fm

EMRE TUNCER Best Fm

emre tuncer best fm emre tuncer best fm resimleri hüznün yüzü Sayın dinleyici... Az önce dinlesem mi dinlemesem mi diye tereddüt ettiğinizi biliyorum. Bakın sizi etkilemek istemem. Ama bu zeki, çalışkan, başarılı, yakışıklı, karizmatik programcıyı,kendisi bunların gerçekliğine inanmaz, bir de bu kadar mütevazi radyocuyu mutlaka dinlemelisiniz. İnanın bu programcıyı dinlemeniz size çok...
  4. Mahmut Tuncer--Hayatı...

Mahmut Tuncer--Hayatı...

mahmut tuncerin hayatı mahmut tuncer hayatı tuncer eski şarkıları kimdir tuncerin kaç çocuğu var 05.05.1961 yılında doğdu. nüfuslu ailenin 5. çocuğu.Küçük yaşlardan itibaren futbol ile ilgilenmeye başladı.Gelen zaman ile birlikte profesyonel oyuncu olarak Urfa Spor'da görev aldı.Hayatını futbolcu olarak devam ettiren Mahmut Tuncer 'in ses sanatçısı olmaya dair hiçbir düşüncesi yoktu. Amatör...

Sayfayı Paylaş