Tüp bebek tutması için dua istiyorum

canan gez

Yeni Üye
Üye
Tüp bebek tutması için dua istiyorum

SELAM MELEKLER Tüp Bebek Tutması İçin Dua İstiyorum

Ben aranıza yeni katıldım.... 2018 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama yaptırdım olumsuz.. şimdi de tüp bebek yaotıracağım. sizden istediğim bana dua etmeniz.. rabbim isteyen herkezi evlat sahibi yaptırsın. hem maddi hem manevi yorucu bir sürece girdik..ne olur benden dualarınızı eksik etmeyin. Tüp bebek tutması için dua istiyorum meleklerimden teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım aramıza hoş geldin. Öncelikle senin ve isteyen her anne adayının gönlündekini versin Rabbim. Amin. Hayatım Başka siteleri araştırdım ve bazı dualar var ama bir müminin bir mümine temiz ağız ile dua etmesinden daha şifalı bir duanın olmadığını biliyorum.

Bu vesile ile sana ve senin gibi bebek bekleyen, tüp bebek yaptırmak için dua isteyen kim var ise Rabbim gönüllerindeki Muradı versin inşallah diyerek sana bir dua paylaşıyorum. Bu arada bolca felak nas surelerini okumanı tavsiye ediyorum hayatım. Şimdi Araf suresinin 54. ayetini de ayrıca bolca okumanı istiyorum.

A'raf Suresi 54. Ayet:
A’raf Suresi 54. Ayet: “Bismillahirrahmanirrahîm. İnne rabbekumullâhullezî halakas semâvâti vel arda fî sitteti eyyâmin summestevâ alâl arşı, yugşîl leylen nehâre yatlubuhu hasîsen veş şemse vel kamere ven nucûme musahharâtin bi emrihi, e lâ lehul halku vel emr(emru), tebârakallâhu rabbulâlemîn(âlemîne).”

A'raf Suresi 54. Ayetinin Anlamı: “Bismillahirrahmanirrahîm
Semaları ve arzı altı günde yaratan, muhakkak ki sizin Rabbiniz Allah’tır. Sonra arşa istiva etti. Gündüz, onu süratle talep eden (takip eden) gece ile örtülür. Ve güneş ve ay ve yıldızlar O’nun emrine musahhardır (boyun eğmişlerdir). Yaratma ve emir O’nun değil mi? Âlemlerin Rabbi mübarektir, şanı yücedir.”

Geri