Tupak Shakur ve Ölümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm ve Ölüm Töreni ..

Ölüm ve Ölüm Töreni ..

rüyada kelime i şahadet getirerek ölmek rüyada ölüye dokunmak şehadet getirerek ölmek mezara gömülme anı video ölürken kelime i şahadet getirmek İSLAMİYETE GÖRE ÖLÜM VE ÖLÜM TÖRENİ Kur'an-ı Kerim'in Ankebut suresinin 57. ayeti "Herkes ölümü tadacaktır" diyerek bu kaçınılmaz sona vurgu yapar. Ancak bu son derece dünyadaki hayatın sonudur. İsra suresinin 99. ayeti "Allah onlar...
  2. yaşam ve ölüm sorusu

yaşam ve ölüm sorusu

padişah ve vezir birini asacakmış.adama demişki sana iki kağıt göstereceğiz yaşam yazan kağıdı seçersen yaşayacaksın ölümü seçersen öleceksin demiş.vezir de adama gıcık oluyormuş iki kağıda ölüm yazmış ama padişahın haberi yokmuş bundan.vezir adamın önüne koymuş kagıtları seç bakalım demiş birini.adam öyle bişey yapacakki yaşayacak hadi bakalım çok zor bi soru kağıtta yazan yazıları...
  3. Söylediler ve Öldüler

Söylediler ve Öldüler

+Ohooo,doktorun her dedigini yapmaya kalksak acliktan oluruz birader. Hadi yiyin,yiyin. Afiyet olsun! +Abi,ben bu arabayla gozu kapali 180 yaparimbe! +Baksana,notr olan tel bu muydu? +Ulan,biz bugune kadar kac bomba imha ettik,biliyon mu?Cok konusma da kes su mavi teli +Sayin seyirciler simdi gosterimin en nefes kesici numarasini yapacagim;Aslanin agzina basimi sokuyorum.... +Arkadas,ben...
  4. hayatın anlamı ve ölüm...

hayatın anlamı ve ölüm...

Ölümün kaçınılmazlığı insanı ve insan bilimcilerini her zaman düşündürmüş ve hayatın anlamı üzerinde insani araştırma yapmaya doğru yönlendirmiştir. Eğer tüm yapıtlarımız bir gün yok olup gidecekse yaşamın ne gibi kalıcı bir anlamı olabilir ? Bu soru bireyin huzurunu kaçırabilir ve yaşamın anlamsız, amaçsız olduğuna dair düşünceler gelişebilir. İnsanlar yaşamlarında anlam arayan yaratıklardır....
  5. fotoraf cektir ve öl!!!!!

fotoraf cektir ve öl!!!!!

Resimdeki cocuk arkadaşlarıyla beraber Sundarbana tatil icin gitmişler .Resim cekmelerini istemis.Flaş >>>>>>>>>patladıkdan bir süre sonra cocuk bagırmış ve bayılmış .Iki gun sonra cocuk kalp krizinden ölmüş.Arkadaşları resimi çıkartmışlar ve res imi gorunce cok korkmuşlar.Resim cekilirken hepsi orda olmalarına ragmen gormedikleri bir şey varmış .Birer birer...

Sayfayı Paylaş