1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Türk düşmanı Kim Kardashian kapak olunca kızdı

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  kim kardashian türkiye aleyhine kim kardashian türk düşmanı türkporno türk düşmanı Kim Kardashian türkiye, türk düşmanı, türkiyede, türkiye aleyhine, cosmopolitan  Türk düşmanı olarak bilinen Kim Kardashian, bir Türk dergisine kapak olunca bakın nasıl da kızmış. Bu konu hakkında bir çift cümle kurmak isterdim ama kalsın, çokta tın ya Kim Kardashian kızmışmış hah ha hahh :D:D:D:D


  < Konu Resmi..>


  Türk karşıtlığı ile tanınan Ermeni asıllı ABD'li yıldız Kim Kardashian, 'Cosmopolitan Türkiye'ye kapak olunca kızdı

  Ermeni asıllı ABD'li oyuncu Kim Kardashian, nisan ayı için Cosmopolitan dergisine poz verdi. Dergi de fotoğrafları ve röportajı, dünyadaki tüm edisyonlarına yolladı. Cosmopolitan Türkiye de Kim Kardashian kapağı ile nisan sayısını çıkardı.

  'BANA VERİLEN LİSTEDE TÜRKİYE YOKTU'

  Türk dergisinde kapak olduğunu öğrenen Kardashian, bu duruma çok sinirlendi. Türk karşıtlığı ile tanınan Kardashian, "Fotoğraflarımın hangi ülkelerde çıkacağı bana söylendi. Ama listede Türkiye yoktu" diye konuştu.

  'NİSAN' OLMASINA ÖZELLİKLE SİNİRLENMİŞ

  Ermeni soykırımı iddialarını destekleyen ve bunun için imza kampanyası başlatan oyuncunun sinirlendiği bir diğer nokta da olayın nisan ayında meydana gelmiş olması. Çünkü, Ermeniler 24 Nisan'ı soykırım günü olarak anıyor. (TMZ)


   
Türk düşmanı Kim Kardashian kapak olunca kızdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kim kardashian hastalığı neymiş kızlar

  kim kardashian hastalığı neymiş kızlar

  kim kardashian hastalanmış diye duydum bu sanatçının hastalığı tam olarak nedir bununla ilgili bilgi var sa paylaşırmısınız benimle.
 2. Kim Kardashian Resimleri

  Kim Kardashian Resimleri

  Kim Kardashian Resimleri Selam kızlar sizden yeni Kim Kardashian Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
 3. Kim Kardashian Fotoğrafları

  Kim Kardashian Fotoğrafları

  Kim Kardashian Resim Galerisi Kim Kardashian Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler ve Kim Kardashian hayranı oaln tüm ziyaretçi arkadaşalrımız, sizler için ünlü güzel Kim Kardashian resimlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz.
 4. Kim Kardashian Hamile

  Kim Kardashian Hamile

  Bu konu Kim Kardashian ile ilgili hamilelik haberine yer vermektedir. Dünyaca ünlü güzel Kim Kardashian artık bebek sahibi olmak için gün sayıyor. Ünlü anneler furyasına 2013 yılın da katılacak olan Kim Kardashian kimdir öncelikle sizlere konu ile ilgili biyografini bilgilerini ve ardındanda Kim Kardashian'ın hamilelik haberine yer veriyorum. Kim Kardashian tam ismi Kimberly Noel Kim...
 5. Kim Kardashian hamile olduğunu açıkladı !

  Kim Kardashian hamile olduğunu açıkladı !

  kim kardashian hamilemi,kim kardashian 2.kez annemi oluyor,kim kardashian annemi olacak ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian, dün kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla hayranlarını heyecanlandırdı. Kardashian'ın bu açıklaması sosyal medyada kısa süreliğine bir tartışmanın fitilini ateşledi. 'Keeping Up With The Kardashians' isimli programın yeni bölümünün fragmanının...

Sayfayı Paylaş