Türk Erkeklerinin En Belirgin Özellikleri Nelerdir?

suskun_gız

Yeni Üye
Üye

Ce: Türk Erkeklerinin En Belirgin Özellikleri Nelerdir?

Bir Fransız erkeğine eşiniz çok güzel dediğiniz zaman size nazikçe ve gülümseyerek teşekkür eder ama bir Türk erkeğine aynı lafı etme gafletinde bulunursanız başınıza geleceklerden kimse sorumlu tutulamaz, kafayı yersiniz :D

Bizimkilerin en büyük özelliği kıskanç ve eşe düşkün olmaları bence.

bencede argo konuşmaları

bende bilgeye katılıyorum kıskanç ve eşlerine çok düşkün olmaları hatta herşey zaten bu kıskançlıktan geliyo argo konuşmada

ya aslında türk erkeklerinin o kadar çok özellikleri varki sadece bu ankete sığdırmak biraz olanaksız :Dama ankete göre hareket edersek evet kıskanç ve eşlerine düşkün olmaları diyebiliriz...ama bu her insan için geçerli olmayabiliyor ama ben buna çapkınlığıda koymak istiyorum erkeklerimiz çok çapkın...özelliklede yabancı kadınlara karşı :Do yüzden dünya çapında bile ün salmıştır türk erkeğinin çapkınlıkları:D ha tabi argo konuşmaları küfürlerindede üstüne yoktur yine:Dheleki bazılarında gün görmemiş küfürler duyabilirsiniz:D

bence çok acayip kıskanç olmaları insanı illet ederler

ankette benim şıkkım yine yok :tsk:
bence en belirgin özellikleri kalas olmaları:hhh: en azından bana ondan denk geldi sizi bilmiyorum bu benim fikrim :hhh:

Cevap: Türk Erkeklerinin En Belirgin Özellikleri Nelerdir?

bence kıskançlıklarıı ve hep kendilerinin haklı olmasıı =(((

Cevap: Türk Erkeklerinin En Belirgin Özellikleri Nelerdir?

evet turk erkekleri kesinlikle cok kiskanclar birde cok inatlar benim gordugum kadariyla

Geri