1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Türkiye'nin İlk ve Tek Strateji Okulu

  Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Türkiye`nin iş dünyasına yönelik ilk ve tek strateji okulu olan "Tolga Yücel Strateji Okulu" bünyesindeki ilk program, "Oğuz Yücel Üst Düzey Yönetici Programı", Güz döneminde farklı kuruluşlardan 30`a yakın Bursalı girişimci, üst düzey yönetici ve yönetici adayına iki ay boyunca stratejiden liderliğe, yönetimden kurumsallaşmaya birçok konuda dersler verdi.
  Önceden planlanan "Oğuz Yücel Üst Düzey Yönetici Programı" İlkbahar dönemi kapılarını 6 Mart`ta yine Bursalılara açıyor. İlkbahar dönemine yoğun ilginin devam ettiğini söyleyen Proje Mentoru Tolga Yücel "Bursa`nın yeni ekonomiye ve yeni yüzyıla insan kaynağı açısından da hazır olabilmesi için, zihinsel dönüşümü tetikleyen bu proje Bursa iş dünyası tarafından büyük ilgi görüyor. Stratejik olarak böyle bir çalışmanın içinde olmaktan çok mutluyum" dedi.

  Eğitmen kadrosunda Ali Saydam, Prof. Dr. Deniz Gökçe, Prof. Dr. Kerem Alkin, Cengiz Cemri, Sinan Ülgen, Fahrettin Gülener, İbrahim Yaşar, Bülent Parlamış gibi isimler yer alan okulda ikinci kuşak yönetici adayları, profesyonel yöneticiler ve yönetici adayları iş hayatında geliştirilmesi güç katacak belli uzmanlık alanlarında iki ay süren bir eğitim görüyor.

  Ayrıca ders programının yanında, protokol kuralları, sanayi tarihi, masa adabı, sosyal ağ ve kaos yönetimi, klasik müzik, diksiyon ve beden dili konularında da yine konunun pratiğine hakim uzmanlar tarafından bilgi alıyorlar. Derslerin, internet ortamında da makale, araştırma ve atölye çalışmaları ile desteklendiği programda güz döneminde olduğu gibi ilkbahar döneminde de Bursalı şirket sahibi, ikinci kuşak aile bireyi, üst düzey yönetici, genel müdür ve gelecek vaat eden yönetici adayları eğitim alacaklar.


   
 2. elane

  elane Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Şubat 2008
  Mesajlar:
  78
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Türkiye'nin İlk ve Tek Strateji Okulu
  haber ıcın teşekkurler
   
Türkiye'nin İlk ve Tek Strateji Okulu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Türkiye'nin İlk Engelli Güzeli

  Türkiye'nin İlk Engelli Güzeli

  Türkiye'de ilk kez organize edilen Türkiye Engelli Güzellik Yarışması sonuçlandı. Duyma, işitme, görme ve bedensel engelli 25 güzelin yarıştığı Türkiye'de ilk kez organize edilen Türkiye Engelli Güzellik Yarışması sonuçlandı. Duyma, işitme, görme ve bedensel engelli 25 güzelin yarıştığı finalde, Samsun'dan Nergis Demiraslan kraliçelik tacının sahibi oldu... Antalya'nın Kemer İlçesi'nde...
 2. işte M.M. nin ilk ve tek resmi

  işte M.M. nin ilk ve tek resmi

  flaş flaş flaş editör admin rüyam,bilge gökçen ve ecelin adminler pınar başındalar
 3. Dünyanın ilk ve tek yüzen otoparkı

  Dünyanın ilk ve tek yüzen otoparkı

  İnanılmaz bir yapı Umihotaru köprü değil, yapay ada değil. İnanılmaz ama lüks bir yolcu gemisi şeklinde tasarlanmış Umihotaru bir otopark. Denizin içinde bir otopark. Tokyo açıklarında ve Kawasaki ile Kisazaru arasında. Otoparka arabanısını bırakanlar, Kisazaru'ya giden toplu taşıma araçlarıyla devam ediyor. Devam yolu ise denizaltı tünelinden geçiyor.
 4. işte türkiye'nin ilk mankenleri

  işte türkiye'nin ilk mankenleri

  bahar verel ŞİMDİLERDE ETRAFIMIZ MANKEN KAYNIYOR GÜZELLİK YARIŞMALARI MODELLEİK YARIŞMALARI DERKEN FİZİGİNE GÜVENEN ERKES ORTADA:) AMA ESKİDEN ÖYLE MİYDİ??? AZ SAYIDA KİŞİ MODELLİK YAPIYORDU İŞTE CESUR MANKENLER ÇOK ESKİLERDEN:) LALE BELKIS BAHAR VEREL BAŞAK GÜRSOY FİLİZ ÇAGLAR DENİZ YAZICI MERİH AKALIN ASUMAN YOLAÇ...

Sayfayı Paylaş