Türkücü Ceylan'ın Yeni Tarzı Punk!

  • Konbuyu başlatan TİTAN
  • Başlangıç tarihi
Türkücü Ceylan'ın Yeni Tarzı Punk!
türkücü ceylan, küçük ceylan, ceylan yeni albümü


Sevgili melekler, yıllar öncesinin Küçük Ceylan'ı türkücü Ceylan son albümünde büyük bir değişiklikle sevenleriyle buluşuyor. Yeni albümü "Bana Bir Şey Söyle" için "punk" tarzını seçen Ceylan yeni albümü için objektiflere poz verdi.


ceylan1.jpg
ceylan2.jpg“Bana Bir Şey Söyle ” adını verdiği yeni albümünü kendi kurduğu müzik şirketi Ceylan Müzik etiketiyle 4 Mart tarihinde piyasaya çıkaran Ceylan, albümünde “Entarisi Dım Dım Yar” şakısını yorumlayarak hayranlarına sürpriz yaptı. 19 şarkılık arabesk ve halk Müziği eserlerinden oluşan İki ayrı tarzın yer verildiği “ Bana Bir Şey Söyle “ albümün fotoğrafları için ünlü marka danışmanı Selim Akar’ın fikri ve danışmanlığı ile Punk tarzındaki saç modeli ile objektiflere poz verdi.

Albüm fotoğraflarının tüm imajında ünlü marka danışmanı Selim Akar ile çalışan Ceylan’ın müthiş değişiminin yansıdığı fotoğraflarını gören hayranları Punkçı Ceylan Popçulara Taş Çıkardı yorumları yaptı. Ceylan yeni tarzı için; hayatımın en büyük değişimini yaşadığım bu fotoğraflardaki kadına hayran kaldım açıklamasını yaparken güzel kadınmışım maşallah diyerek espri yaptı.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Şaşırdılar ya tarz değiştire değiştire gündemde kalmak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Ama yakışmış :D:D
 
Üst