Tuvalet kağıdı rulosundan yapılan sanatsal etkinlikler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Tuvalet kağıdı rulosundan yapılan sanatsal etkinlikler
Tuvalet kağıdı kullanılmayan ev yoktur. Kağıt bitince rulosunu çöpe atarız değil mi? Peki bir tuvalet kağıdı rulosundan neler yapılabileceğini biliyormuydunuz?

Günümüz de insanların birçoğu oldukça çevreye duyarlı oldukları için çoğu zaman çöp diye nitelendirdiğimiz araç ve gereçlerden oldukça güzel dekorasyon ürünleri çıkartabiliyor.

Daha önce sizlerle paylaştığımız dekorasyon da fark yaratacak geri dönüşüm fikirleri konumuzu incelerseniz işinize yarayacak yaratıcı geri dönüşüm araçlarından elde edilen dekorasyon önerilerine ulaşabilirsiniz.

Sizler için bu konumuzda da bir tuvalet kağıdı rulosundan yapabileceğiniz harika fikirler hakkın da bilgileri paylaşıyoruz. Ayrıca bu etkinlik okul öncesi eğitimde de işinize yarayacak örnekleri içermektedir.

Çocuğunuz ile boş vakitlerinizi keyifli zamanlara döndürürken hem de onunla birlikte yaratıcı ürünler yaparken kaliteli bir zaman geçireceksiniz.

Tuvalet kağıdı rulosundan bir kalemlik, yada oğlunuz için bir araba, çocukların çok seveceği şirin hayvanlar ve daha birçok örnekleri içeren görselleri sizler için paylaşıyoruz.


çocuklar için etkinlik örnekleri.jpg
geri dönüşüm etkinlikleri.jpg
okul öncesi etkinlik.jpg
okul öncesi sanat etkinlikleri.jpg
sanatsal etkinlikler.jpg
tuvalet kağıdı rulosundan araba.jpg
tuvalet kağıdı rulosundan arı.jpg
tuvalet kağıdı rulosundan etkinlik.jpg
tuvalet rulosundan etkinlik.jpg
 
Üst