TV'li oturma odası dekorasyonlarından ipuçları

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
TV'li oturma odası dekorasyonlarından ipuçları
Oturma odaları rahatını düşünenlerin en zevkli döşenmiş oda görünümlerindendir. Oda düzeni ve seçtiğiniz dekorasyon tarzını yansıtan objeler ile unutamayacağınız değişimlere yelken açabilmek elinizde. Oda görünümlerinizde etkiyi elde tutmak ve başarılı bir dekorasyon gerçekleştirebilmede tv düzeni ve yaşam ünitesinin odayla bütünleşir konuma geçişini size gösteren modeller ile karşınızdayım.

75-oturma-odasinda-taze-bir-nefes.jpg


Dekorasyonlarında keyifli bir ortam arayanlar için rahatlık ön plana alınarak gerçekleştirilen üstteki dekorasyonda son derece kaliteli bir görünüm yakalanmışa benziyor. Hem kitap okuyabileceğiniz hem de dinlenme keyfini sonuna kadar hissedebileceğiniz bir oda görünümü ile karşınıza çıkan üstteki görünüm pek çok bayanın işte bu diyebileceği dekorasyon modellerinden.

maserati-71.jpg


Benim tekli koltuğum ve şık bir yaşam ünitem olmadan olmaz diyorsanız üstteki resimdeki görünüm tam da aradığınızı verebilecek. Modern sandalye tasarımları ve uyumlu renklerle elde edilen üstteki dekorasyon tarzı da modern ya da klasik tarzı benimsemiş bayanlar için biçilmiş kaftan misali köşeye kurulmuşa benziyor.


Polo-Yemek-Odasi-Ledli-TV-unitesi-Dekorasyon-Duvar-Aynasi1.jpg


Üste yer alan yemek odası ile bütünleşen oturma odası modeline ne demeli? Geniş oda dekorasyonu gerçekleştirmek isteyenler için olmazsa olmaz bir seçenek bu model. Şık yemek odası ve oturma grubu ile kendinden ödün vermeyen bir görünüm yakalayarak oda dekoratifliğinde renk ve dekor tarz uyumuyla karşınıza çıkıyor. sizce de öyle değil mi? Siyah ve grinin odaya hakim oluşunun yanında aynaların odayı geniş gösteriyor oluşu da daha ferah görünümler yakalamak isteyenler için fonksiyonelliğini ortaya koyabilmektedir.

tarz-fotograflari.jpg


Bazen geniş pencereler bazense canlı çiçekler yakışır odalara. sizin doğaya aşık oluşunuza göre yeşile oda dekorasyonunda yer vermek istemeniz son derece doğru bir tercih olacaktır. Koltuk takımları, duvar renkleri, aynaların dekoratif görünümleri ile bütünleyicilik elde edilen üstteki görünümde zıtlığa yer verilmemiş. Bu tarz bir dekor anlayışı benim evimde de olabilir diyenler için fazla ekonomiyi batırmayacak bir seçenek olan fikir bütünlüğü ile uygulamalarınıza hız kazandırmak adına kolları sıvamayı düşünebilirsiniz.

Tvli-gardrop-modelleri-ile-süper-yatak-odası-dekorları-oluşturabilirsiniz..jpg


Lüks görünümlü oturma odası fikri için üstteki tarz bir yaşam ünitesinin yer aldığı bir görünüm oluşturmaya ne dersiniz? Siz de oturma odanızda yeniliğe gitmeye var mısınız?
 
Üst