1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Twitter zengini Gülben Ergen!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülben twitter twitter, twitter gülben, gülben ergen twitter, gülben twitter, gülben ergen mal varlığı

Sesiyle, duruşuyla, giyimiyle ekranların sevilen isimlerinden olan gülben Ergen twitter zenginiymiş Melek'ler:D:D

Ünlü isimlerin twitter hesaplarının maddi değeri açıklandı. Gülben Ergen'in 177 bin liralık hesabı listenin zirvesine yerleşti...

Dünyanın en çok rağbet gören sosyal paylaşım sitelerinden twitter, ünlü isimlere ait hesapların maddi değerlerini açıkladı. Twitter'da takip edilen ünlü isimler arasında Gülben Ergen ait GeErgen hesabı, 177 bin 053 liralık maddi karşılığı ile listenin birincisi oldu.

YAZARLAR VAR!

Ergen'i attığı her adımını ve magazinel olaylar hakkındaki görüşlerini sık sık twitter'da paylaşan sunucu Ece Erken izledi. Ünlü sunucunun hesabının değeri ise 114 bin 223 lira. Sosyal paylaşım sitesinin sıkı kullanıcılarından biri olan Yonca Evcimik ise 93 bin 243 lira ile listede üçüncü oldu. 20 kişilik listede ünlü isimlerin yanı sıra Ece Temelkuran ve Ece Vahapoğlu gibi yazarlar da yer alıyor.

ÜNLÜLERİN HESAPLARI

Gülben Ergen ............177.053 TL
    Ece Erken ....................114.223 TL
    Yonca Evcimik..............93.243 TL
    Pucca ............................83.457 TL
    Ceyhun Yılmaz ............80.161 TL
    Ece Temelkuran ..........71.036 TL
    Nehir Erdoğan ......63.910 TL
    Şebnem Bozoklu 61.228 TL
    Metin Arolat ....60.107 TL
    Ceyda Düvenci 46.140 TL
    Murat Dalkılıç ..43.701 TL
    Ece Vahapoğlu.41.895 TL
    Meyra Ilıcak ................39.944 TL
    Vatan Şaşmaz ..........39.627 TL
    Mehmet Turgut ....35.857 TL
    Ersin Düzen ..........34.273 TL
    Tan Taşçı ..............28.770 TL
    Yılmaz Morgül ......24.934 TL
    Biricik Suden ............24.846 TL

Medyarazzi

Twitter zengini Gülben Ergen! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen biyografisi

Gülben Ergen biyografisi

gülben ergen biyografi gülben ergen biyografisi ergenin biyografisi 25.08.1972 yılında İstanbul'da doğdum. Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu, Kadıköy Ticaret Lisesi'nde liseyi bitirdim. Üniversite sınavlarını kazanmış olmama rağmen çalışma hayatım ağır bastı. (Hayatımda bir tek "keşke" dediğim şey konservatuar eğitimi almamış olmamdır.) Evimde olmak hayattaki en büyük zevkimdir....
  2. Gülben Ergen - Git

Gülben Ergen - Git

Yetti artık bıktım Yalan dolan sözden Her şeyimi aldı daha ne ister Aşk dediğin bir an seni mi bekler Ah bir aşık olsam oynar yer yerinden Git unutuluncaya kadar git Git yoruluncaya kadar git Git kırılıncaya kadar git Git yanılıncaya kadar git Bir zalimin ocağına Bir zalimin tuzağına Bir zalimin kucağına Düşe kalka git
  3. Gülben Ergen - Ayrılmam

Gülben Ergen - Ayrılmam

Yalnızlık acıdır İnsanı acıtır Aşk denen o var ya O başa beladır Ben senle tamamım ah tamam Bir daha yarım kalamam Tam seni bulmuşken tanrım Ben canım, ben canımdan olamam Zor aman aman Yılan sensiz zaman Sensiz azım çoğalamam Ayrılmam ben ayrılmam senden İpe götürseler Beni öldürseler
  4. Gülben Ergen Hamile

Gülben Ergen Hamile

gülben ergenin hamile kıyafetleri gülben ergen hamile kıyafetleri ergen GÜLBEN ERGEN, HAMİLELİK HABERLERİNİ DOĞRULADI: 'HAMİLEYİM ÜÇÜMÜZ DE ÇOK ŞAŞKINIZ!' 2.5 aylık hamile olan Ergen, bebeğin sürpriz olduğunu vurgulayarak, 'Üçümüz de mutluyuz ve şaşkınız' demekle yetindi. 18 Ocak 2007'de oğlu Atlas'ı dünyaya getiren Ergen, Anadolu Ateşi'nin sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan'la Eylül...
  5. destekçi Gülben Ergen

destekçi Gülben Ergen

geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın annesi Emral hanımın cenazesinde bulunarak Avşar kızına destek olan Ergen bu kezde Güler Seki'yi teselli etti... DENİZ ANNESİNE GÜLBEN'DEN TESELLİ GÜLBEN ERGEN, KOKAİN KULLANDIĞI VE SATIŞINA ARACILIK ETTİĞİ İDDİASI İLE CEZAEVİNE GİREN DENİZ SEKİ'NİN ANNESİ GÜLER SEKİ'Yİ, EVİNDE ZİYARET ETTİ.... Herkesten gizli gerçekleşen bu buluşmada duygusal anlar...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş