Üstüne görme nasıl anlaşılıyor sizce üstüne mi gördüm

Ay.kar

Yeni Üye
Üye
Üstüne görme nasıl anlaşılıyor sizce üstüne mi gördüm
30 haziranda sevgilimle çıplak sürtündük 3 temmuzda ilk iki gün yoğun olmak üzere 4 gün adet oldum sonrasında 2 ağustosta 4 gün adet oldum normal yoğunluktaydı bu ay adetim 5 gün gecikti stresten kendimi yiyorum sizce hamile olma ihtimalim var mı üstüne görmüş olabilir miyim

İlk ay adet olmuşsun ama bu ay daha adet olmamışsın. Görünüşe göre elinde olmayan sebepler ile yaptığın bu stres durumu adetini geciktirmiş. Normal adet olmuşsun. Üstüne görme olduğunu düşünmüyorum 4 gün normal adet olduğunu ifade etmişsin. Stresini yenebilir isen muhtemelen bir kaç güne adet olacaksın. Normalde adetlerin sürekli düzenlidir değil mi ?

İlk ay adet olmuşsun ama bu ay daha adet olmamışsın. Görünüşe göre elinde olmayan sebepler ile yaptığın bu stres durumu adetini geciktirmiş. Normal adet olmuşsun. Üstüne görme olduğunu düşünmüyorum 4 gün normal adet olduğunu ifade etmişsin. Stresini yenebilir isen muhtemelen bir kaç güne adet olacaksın. Normalde adetlerin sürekli düzenlidir değil mi ?
Özledim seni sadmin ablacım kızmalarınıda özledim :)

30 gün döngüm normalde yaklaşık olarak bi kaç gün önce bi kaç gün sonra sapmalar olabiliyodu 2 ay oldum adet bu arada ilki ilk 2 gün yoğundu ve çok ağrılıydı sonraki 2 gün normaldi geçen ay 4 gün normal seyretti zaten çok ağrılı geçiriyorum bu dönemi stresliyim evet onun etkisi var sanırım hala hamile olmakla ilgili kuşkum var

Sadmin abla bugun memleketim de bi doktora gittim sen direk psikiyatriye git dedi :)

Kızlar banada dua edin adet olmıyım döngüye göre 2 günüm geçti en son adetim 12 ağustos 25 günde bir oluyorum yarında olmazsam test yapacam rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Geri