Ufak tefek cinayetler sezon finali Edip öldü mü?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ufak tefek cinayetler sezon finali Edip öldü mü?
ufak tefek cinayetler son öblüm yorumları, ufak tefek cinayetler sezon finali, ufak tefek cinayetler de edip öldümü, ufak tefek cinayetler katil kim ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. < Konu Resmi..>
Star tv ekranlarının sevilen dizisi"Ufak tefek cinayetler" sezon finali yaparak aylardır herkesin merakla beklediği "ölen kim acaba" sorusunun yanıtlarını son bölüm de vermiş bulunuyor.

Yalnız söylemeden geçemicem o sahneler neydi öyle resmen bu son bölüm de kadınların kavgalarına şahit olduk hem de ne kavgalar dı öyle vurdulu kırdılı hahaha Şu Burcu ya ne gıcık oluyorum... İstenmiyorsun işte defalarca sana söylendi adam diyor "aileme çocuklarıma dokunma uzak dur istemiyorum seni" diye... Sen kalk kadının kocasını ayart bir güzel yuvasını boz istediğini elde edemeyince bu sefer zarar vermeye çalış. Yok öyle bir dünya Burcu, bir kere gözyaşları üzerine kurulmaya çalışılan mutluluktan hiçbirşekil de hayır gelmez bunu bil istedim;)
Arzu ile Burcu ilk kez bu şekil de son bölüm de karşı karşıya gelerek kıyasıya bir vurdulu kırdılı kavga sahnelediler. Yalnız cicim sen istediğim kadar git spor yap, boks antremanları falan hikaye en güçlü kadın evlatlarını korumaya çalışan bir annedir bil istedim. Aferin Arzu ya valla gayette güçlü mecadele etti;)
Neyse gelelim diğer kavgalı sahnemize... Bu sefer dizinin başrol kadın oyuncularının hepsi bir araya gelerek cinayetin işlendiği yatak odasın da kendi araların da bir hesaplaşmaya başladılar. Yalnız bir ara bende heyecan doruktaydı sebebine gelince; pencerenin önüne sırasıyla bir Merve, bir Oya falan geçmeye başlayınca tamam dedim şimdi bunlardan biri düşecek. Bir de vücudunun yarısının pencereden sarktıkları anlar vardı ki acaip heyecan yaptım.hahaha Bir ara kadınların hedefi Oya olduğun da tamam dedim kesin bunlar birleşip kızı aşağı attılar ama olay bambaşka bir boyuta gitti.. Bu arada geçen bölüm de bir kişinin daha öldüğü bilgisi emniyete geldiğin de herkesi büyük bir merak sarmıştı. Bu bölüm de ölenin Elif olduğu anlaşıldı. Bu arada o zehirli limonatanın da elden ele geçtiğin de tamam şimdi içip bu ölecek diye heyecan yaptığımı hatırlamıyorum:D:D Neyse limonatanın hedefi gayet iyi oldu Elif layığını buldu;)
< Konu Resmi..>
Bu arada Oya, Merve, Arzu ve Pelin'in kendi araların da yaptıkları kavga esnasın da duydukları ses ile yukarı kata çıkan Edip, Taylan, Mehmet ve Serhan ne gördüler de odada donup kaldılar çok merak ettim açıkcası...
Neyse bir sezondur herkesin merak ettiği düşen kim acaba, ölen kim oldu sorularının yanıtı sezon finali olan son bölüm de cevabını bularak ölen kişinin Edip olduğu anlaşıldı..

Önümüz de ki yeni sezon de ise sanırım bir sezon boyunca da katilin kim olduğuna dair bölümleri izleyeceğiz. Yalnız hangi arada derede Edip ordan düştü yada atıldı orasını anlamayamadım işte kesin yukarı çıktıkların da birşeyler oldu ve Edip aşağı düşürek öldü. Belki de kadınları ayırmak isterken kazayla kendi düşüp öldü bilemiyorum. Bunlarla ilgili yorumlarınız varsa konunun altından bizimle paylaşırsanız sevinirim;) < Konu Resmi..>

Eviniz için ufak tefek hileler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ufak tefek cinayetlerde servetin yeri neresi Ufak tefek cinayetlerde servetin yeri neresi
Ufak tefek cinayetlerde servetin yeri neresi arkadaşlarım bu konuyla ilgili bana bilgi verebilir misiniz. Merak ediyorum nette de bir bilgi bulamadım bana yardımcı olabilir misiniz yorumda atabilirsiniz zaten kayıtsız yazılabiliyo :)...
Bunları Biliyor musunuz ? 5
ufak miyomlara çözüm var mı? ufak miyomlara çözüm var mı?
4-6 cm arası miyomların ameliyatla alındığını biliyorum daha ufaklarına başka hangi tedaviler uygulanıyor?hamileliğe engel değil ama hala hamile kalamadım. eşim içinse sadece spermin sıvılaşması zor oluyor dedi dr onun içinde ayrı tedavi mi...
Hastalıklar ve Tedavileri 0
Adımlarınızın Parlamasını İstiyorsanız İşte Ufak Bir Öneri..... Adımlarınızın Parlamasını İstiyorsanız İşte Ufak Bir Öneri.....
Simli Ayakkabı Tabanı Simli Ayakkabı tabanı Nasıl Yapılır Ayakkabınızın tabanının parlak görünmesini istiyorsanız işte size küçük bir öneri..Hemde çok basit...Artık yürürken adımlarınız parlayacak gerçekten de...İşte burada da...
Moda Güncel 2
Ufak Tefek Giyim Kusurları İçin 10 Öneri Ufak Tefek Giyim Kusurları İçin 10 Öneri
giyim hileleri giyim hataları Bazen çok acil hazırlanıp evden çıkmanız gerekir ve son bir kez aynaya baktığınızda gözünüze çarpan kıyafet...
Moda Güncel 0
Eviniz için ufak tefek hileler Eviniz için ufak tefek hileler
Arkadaşlar evimiz bizim yuvamız gözümüze hoş görünmeyen şeylerin dahada hoş görünmesini sağlamak için yuvamızda yapabileceğimiz ufak tefek hileler ve pratik bilgiler... ...
Faydalı Bilgiler 2